Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem szép vagyok, de sok...

Szerintem szép vagyok, de sok idegen azt mondta, hogy nem vagyok szép, akkor most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
16/L
2010. aug. 22. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy hülye, csak egy kicsit beképzelt.

Az, hogy tetszel magadnak, helyes, de a szépséged megítélést hagyd másokra.

2010. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Ezekszerint akkor rossz az ítélőképességed és beképzelt vagy. Nem bántásként irtam de ha sok idegen igy látja és csak te látod magad szépnek akkor ez igyvan.
2010. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem sok idegen, csak egy pár volt életemben.

Viszont az emberek gyakran irigyek és ezt nem beképzeltségből mondom.

2010. aug. 22. 09:18
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Én se látom magam annyira rondának, barátnőm is van de idegenek mindig röhögnek és megszólnak a nagy orrom miatt.

19/F

2010. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Mért kell ilyenekre egyből rávágni hogy beképzelt?!

Legyen inkább önbizalom hiányos?


Én modellkedem és rá is sokan mondták hogy ilyen olyan ronda vagyok. Meg kell tanulnod nem magadra venni azokra kell hallgatni akik azt mondják szép vagy ennyi.


Ne higgy minden idegennek csak azoknak akiknek adsz a véleményére.

2010. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincs nagy orrom :-D

És engem nem röhög mindenki, volt 4-5 személy az életemben aki állitólag nem birt, de most ettől már másképpen kéne tükörbe nézzek vagy hogy ?

2010. aug. 22. 09:31
 7/17 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, nem mindenkinek tetszik az ami neked! Lehet, hogy nekik pont nem tetszettél, de amúgy nem vagy csúnya, de az is előfordulhat, hogy tényleg ronda vagy csak te bebeszéled magadnak, hogy ez nem így van..
2010. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

"Sokat gondolkoztam valamin: Én vagyok csúnya vagy az összes férfi vak? / Watson, Lizzie /"


Viccesen kell venni ezt a dolgot, másként nem is lehet. Nagyon szubjektív dolog a szépség megítélése. Mindenkinek más a szép!

Vannak gyönyörű lányok, akik folyton elégedetlenek magukkal, és vannak csúnyácskábbak, akik megelégednek azzal, ami megadatott és vidáman élik az életüket.

Te biztos szép vagy , már csak azért is, mert fiatal vagy!

Legyél csinos és divatos mindig és nevess a fiúkra, hadd legyen nekik is szép napjuk! Meglátod, mennyien visszanevetnek rád!

:D

2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most döntsd el, hogy az a pár idegen:

1.) Csúnyának tartott?

2.) Nem bírt téged?

Nem ugyanaz!

2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Talán ha kiraknál egy képet, könnyebb lenne megítélni. De vakon beszélgetni erről felesleges.
2010. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!