Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti már gondolkoztatok azon,...

Ti már gondolkoztatok azon, hogy valóban te vagy ilyen gáz, vagy csak nincs önbizalmad?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mert én király vagyok :D
2013. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak rosszabb pillanataimban érzem magam így:

http://www.youtube.com/watch?v=Ky5hVVF2oLw

De aztán amikor visszatér az önbizalmam akkor elmúlik. Ez nálam ilyen ingadozó dolog.

2013. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is teljesen ingadozó.

Vannak napok, amikor magaménak érzem a világot! Szépnek, stílusosnak és kiegyensúlyozottnak érzem/látom magamat.

De vannak napok (mint a mai), hogy legszívesebben zsákot húznék magamra és befeküdnék egy sötét üres szobába. Fuh szörnyűek ezek a napok. És ma pont ezen gondolkodtam. Szörnyen éreztem magam, ahogy kinézek és úgy minden egybe, de a férfiak meg-meg néztek! Már néha azt próbálom bemesélni magamnak, hogy azért néznek meg mert csúnya vagyok :D de ez hülyeség, mert akkor a jó napjaimon se látnám magamat szépnek (és akkor is ugyan úgy megnéznek).

Brutálisan jo-jo-zok. 7-8 kilókat adok le szedek fel, de szinte ebből semmi se látszik. Ez is olyan kétségbeejtő.

2013. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha teljesen reményvesztettnek érzem magam (a testalkatomhoz képest vastag a combom ami hosszúnadrágban látszik különösen), de nyáron meg pörgök, akkor jól érzem magam a bőrömben az esetek 95%-ban. Akkor van önbizalmam.

És most a kérdésedre válaszolok: én nem érzem magam gáznak (más sem), nincs önbizalmam és néha erőm sem változtatni.:)

2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!