Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek egy 17 éves 166...

Szerintetek egy 17 éves 166 cm magas 55 kg lány kövér?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 22:52
1 2
 11/13 anonim válasza:

Így nem lehet eldönteni, hogy kövérnek számít vagy sem.

Alacsony vagyok, 17 évesen 158 centi és 44,8 kiló, de mikor 55 kiló voltam, akkor elég gusztustalanul néztem ki, mert a combomra ment az összes felesleges súly. Persze, ha izom lett volna az megint más. Annak is van tömege. Küldj képet és, akkor meg lehetne mondani, hogy az most kövérnek számít vagy nem.

2013. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Előző vagyok. A "felesleges súly" helyett felesleges zsírt szerettem volna írni. :)
2013. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem értem, hogy lehetnél kövér 55 kg-al... 58 kg-val is a normál érték alját súrolnád!

Én sokáig 169 cm és 52 kg voltam, ami szerintem elég gyér. Most pár hónap alatt sikerült felszednem 5 kg-t. Persze az alakomon nem igen látszódik meg, mert még mindig kéne 3(!)kg, hogy végre ne a sovány kategóriában, hanem a normálban legyek a BMI szerint.


Amúgy érdekelne, hogy honnan veszed, hogy kövér lennél??!!

Testkép zavarod van??

2013. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!