Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van sok kövér/molett/csú...

Miért van sok kövér/molett/csúnyácska lányoknak is nagy elvárásuk a pasikkal szemben?!

Figyelt kérdés

Éppen a minap beszélgettem egy nő ismerősömmel, aki 23 éves, eléggé molett alkata van, és a fejre sem a legszebb, de a szemei gyönyörűek, és elmondta hogy neki nem jó akármilyen pasi, izmos, magas férfi kell neki, szóba sem áll másokkal.

De nemcsak ő van így ezzel. Jó néhány helyről hallom hogy magukat nőiesnek, "van rajta mit fogni" tipusnak tartó nők (és közben undorítóan kövérek), hogy az ízlésük azért nem egyenesen arányos a saját kinézetükkel. Szóval: izmos pasi csak, magas pasi csakis, ha véletlen valaki nincs 180 cm akkor már nem kell, ha van rajta kis háj, akkor nem kell, ha nincs rajta izom nem kell, ja és persze jóképű is legyen ám a srác...akármilyen nem jó...hogyisne..ők amguk meg..khhmmm hát ugynéznek ki ahhogy, és a legszörnyűbb, hogy semmit sem akarnak tenni ellene.

Ő nemfogy le, mert így nőies, így tetszik minden pasinak, ennyi.

Hát ilyenkor legszivesebben felvilágosítanám azt a hájtól eltompított agyukat, hogy igenis nőies ha valaki lefolyik a bárszékről..pfeejjjj

Ja és ezek szóják meg a jól kinéző csajokat, hogy ribi, meg csont kollekciő, meg csak a kutyák játszanak a csontokkal, miközben ők maguknak már a fél falu megvolt, de azzz nem számmítt....

SZÁNALMAS a sok ilyen felfogású nő!



2013. júl. 17. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
éhes disznó jó pasival álmodik :D
2013. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
tanuld meg, akinek a két lába között luk van, az mindent megtehet!
2013. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
első fene a szádat ezt a poént én akartam ellőni!:DD
2013. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
*igenis NEM nőies
2013. júl. 17. 16:04
 5/22 A kérdező kommentje:
makkal hát, és nekem van egy szerencsétlen ismerősöm, aki mackós alkatú, de sportol is, szal nemaza a hájas dög, és neki meg nemjönössze senkivel, mert szerencsétlent pont még az iylen nők is elhajtják...
2013. júl. 17. 16:06
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Mert anyuci-apuci mindenből a legjobbat adja nekik, hogy agyatlan versenyben tudjanak maradni a barátnőikkel, és így a pasit sem szerelem miatt akarják, hanem státusszimbólumnak.


Csak sajnos nem veszi észre magát egyik-másik. De ez a nem dagadt lányokra is igaz szokott lenni.

2013. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező, igazad van, sok kövér/molett lány nincs tisztában azzal, hogy hogy néz ki. Sokuk el van telve magától. Nekem is van sok ilyen ismerősöm.

Nem tudom, miért van ez így. A férfiak tisztában szoktak lenni a túlsulyukkal. Legalábbis szerintem gyakrabban. Én magam vékony vagyok(se izom, se háj), elég magas is. Sokszor kaptam a pofámba, hogy "csontkollekció", de igazából nem érdekel a dolog. Téged se érdekeljen. Aki ilyen külsőséges, az ostoba. Buták.:) 21f

2013. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

huhhh de kiny alnék most egy ilyen mangalicát!

imádom ahogy megizzadnak a melegben, és a p...uncijuk is olyan, h szét kell hajtogatni mint a papírzsepit, és aztán megkóstolni.

én bevállalnám!

2013. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyeneket én sem komálom. Mennyivel vonzóbb tud lenni egy kicsit súlyosabb lány is hogyha kedves, barátságos! Aztán látod az ellenkezőjét a beképzelt buta p*csát akire kénytelen vagy azt mondani, hogy dagad disznó nézzen tükörbe és húzza le magát egy óriás rötyin, holott meg nem is lenne gondod a kövérkébb csajokkal sem... Szóval szerintem van ez a kétfajta kövérség. Az egyik a dagad állat (rosszindulatú) kövér a másik pedig az édes kedves vidám kövér, akibe adott esetben tisztára bele is eshetsz (megtörtént :D) annak ellenére, hogy te magad nem küszködsz felesleggel.
2013. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem teljesen mind1? Valószínűleg egy olyan pasi aki foglalkozik azzal hogy néz ki és próbál egészségesen élni az a párjától is elvárja azt. Tehát nagy eséllyel nem fog olyan pasit találni az neked meg nem mind1? Ha meg talál akkor szerencséje van , ennyi. Én se vagyok valami vékony, de azt mondják jó alakom van . Rendszeresen sportolok és diétázok is, úgyhogy én is ugyanezt várom el a pasimtól. Nem kell a világ legjobb pasijának lennie, ha szeretem nekem biztos az lesz.
2013. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!