Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet oka a "hirtelen jött"...

Lehet oka a "hirtelen jött" érzékenységnek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 évben azt vettem észre,hogy igazán jó drámánál(vagy szomorú végű filmnél-ami nem gagyi),amelyiknek szomorú a vége,könnyen meghatódok.(eddig nem sűrűn történt velem ilyesmi)

Hasonló történt egyszer,amikor az egyik könyvemet olvastam,és egy kicsit megható,szomorú rész jött....

Tudom,elég buta kérdés,meg hülyeség ezen rágódni,de mi lehet az oka?Kicsit furcsállom,és egy kicsit kellemetlennek is érzem(gondolom a belenevelés,hogy a fiúk nem sírnak stb)....19 éves vagyok.


2013. júl. 28. 23:53
 1/1 anonim válasza:

Áh, nem hülye kérdés. 21 éves srác vagyok és én is észrevettem, hogy néha-néha eléggé meg tudok hatódni dolgokon. Korábban nem így volt, ezért feltűnt nekem is. Nem hiszem, hogy különösebb oka lenne, csupán "öregszel" és kezded egy kicsit máshogy látni a világot. Meg az is számít, hogy valaki mennyire érzékeny típus, meg, hogy egy könyvbe/filmbe mennyire éled bele magad. Én pl ha filmet nézek, akkor ugyanazt az arckifejezést vágom mindig, mint a színész. (Még szerencse, hogy amikor esznek, a nyálam nem csöpög :D )

És az nem igaz, hogy a férfiak nem sírnak. A férfiak nem ütnek meg nőt! (De a sírás és a meghatódás sem ugyan az)

Lényeg, hogy nincs semmi bajod, ilyen szerintem mindenkivel van, csak sokan letagadják, mert "kemények". :)

2013. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!