Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mitöl lett hirtelen...

Vajon mitöl lett hirtelen ilyen sok barátom? 34\F

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nyertem egy nagyobb nyereményt egy szerencsejátékon,és hirtelen olyan sok barátom lett,még olyanok is akikröl aztsem tudom hogy kicsodák,lányok terén is fordult a kocka,azelött észresem vettek,mostmeg lesem tudom őket vakarni magamról,mindig hizelegnek nekem,meg dicsérnek stb..A pénz ennyit tesz? csak azt nem értem hogy pl akinek nem tettszek alapból,szóval bottal se nyúlna hozzám,akkor nincs az a pénz amiért ez megváltozna,vagy mégis akkor?
2013. jún. 27. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondtad, a pénz ennyit számít.
2013. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
majd ha elfogy a pénzed elfogynak a "barátok"is!
2013. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem szabadott volna elmondanod hogy nyertél,és igen,a pénz meg tudja változtatni az emberek hozzáállását a dolgokhoz,és élvezd ki amíg van,de ne felejtsd el,hogy mi volt előtte,és azt meg főleg ne,hogy ki hogyan viszonyult hozzád
2013. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!