Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már hasonlót?...

Éreztetek már hasonlót? Valami megoldás van rá esetleg?

Figyelt kérdés

Nem nagyon okoz örömet nekem semmi, nem vagyok feldobódva, csak nagyon ritkán. A melankólia állandósult, a belső harmóniám is teljesen hiányzik. Régebben érdeklődtem dolgok iránt, most meg teljesen érdektelen vagyok, nem hoz lázba semmi. Mindig kicsúsznak a kezeim közül a dolgok.

Nagyon sokszor ingerült vagyok (amit másokon töltök ki) és az egészhez különböző testi fájdalmak is tartoznak, pl.állandó fejfájás.

Ráadásul semminek nem látom értelmét, se munkának se sulinak, nem hiszem hogy tudok előrébb lépni valaha is.

Teljesen kiégtem, vagy ennyire megöregedtem volna lelkileg?

21\L



2013. júl. 29. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Szerezz egy pasit.
2013. aug. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Szerzek ha kell, de ha van párom akkor is hasonló a helyzet, szóval egy pasi nem minden problémámra megoldás...
2013. aug. 2. 13:12
 3/7 anonim válasza:
Vele beszéltél már erről? Lehet csak jól ki kellene beszélned magadból. Talán még azt is megtalálhatjátok mi okozza/okozta ezt és akkor már könnyebb orvosolni.
2013. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Néha én is úgy látom, hogy nincs értelme semminek, szóval nagyjából meg tudlak érteni. Viszont van egy ötletem amit nagyon szeretnék majd kipróbálni.

Elmenni valahova messzire és mindent hátra hagyni. Teljesen újra kezdeni mindent. Akár egy olyan országban, ahol nem is beszélem a nyelvet. Megpróbálni új barátokat szerezni, beilleszkedni, letelepedni, mindezt az abszolút nulláról kezdve. Csak nem lehet lehetetlen, a nyugati civilizációban pedig szerintem kifejezetten nehéz éhenhalni. Persze megértem hogy a legtöbb ember ezt nem lenne képes végig csinálni meg hát indítékuk sincsen hozzá. Viszont ha igaz amit írsz, akkor szerintem neked megérhet egy próbát.

De ez csak egy ötlet.

2013. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy úgy érzem környezetemben nem nagyon értik a "bajom"...

Igen, ezen már én is gondolkodtam, mármint a kitelepülésen. Egyenlőre munkát szeretnék Ausztriában, később talán ott is laknék, ha tudom finanszírozni :)

2013. aug. 2. 23:52
 6/7 anonim válasza:
2013. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is melankólikus vagyok és törődöm más melankólikus emberekkel is!


Aki ezt nem tudja elfogadni, az meg se szólaljon!

2013. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!