Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már hasonlóképpen?...

Éreztetek már hasonlóképpen? Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy egy vidám embernek látszom pedig nem vagyok az. Társaságban nevetek a vicceken, mosolygok stb. De nem ez vagyok én. Legszívesebben egész nap csak sírnék és elbújnék a világelől. De ezt ugy nem tehetem. Régóta vagyok ezzel így. Vannak barátaim, akiket elhívhatok egy moziba, vagy ha vmi baj van beszélhetek velük, de ők nem hívnak engem, és ha segítség kell rájuk eddig sosem számíthattam. A családommal jóba vagyok átlában, de sokszor vagyunk összeveszve. Nagyon rosszul tanulok, ( de inkább azt mondom, hogy a jegyeim rosszak mert én sokat tanulok mégis...) Nem szeretek egyedül lenni mert akk csak szomorú vagyok. Társaságba meg jól érzem magam, de keveset vagyok emberekkel. Még egyszer régen kitaláltam hogyha 2010ig nem történik valami,akkor öngyilkos leszek. DE félek megtenni mert mivan ha szép életem lenne amugy, meg az nem megoldás. De már az összes életkedvem elment. ugy érzem nincs értelme már semminek. csak ugy vagyok és ha nem lennék nem sok mindenkinek hiányoznék. Napról napra egyre nehezebb és nehezebb. Kezdem a reményt elveszteni. Éreztetek már így? volt vmi megoldás? remény?

köszi hogy végig olvastátok. Valakinek elkellett mondanom :(


2010. jan. 1. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy, fiú, lány?

1. Az öngyilkosságot felejtsd el, az nem megoldás semmire!

2. Mindenkinek vannak rossz időszakai, hosszabbak, rövidebbek. De nem szabad feladni! Mindig igyekezni kell megtalálni azokat a dolgokat, amik örömet hoznak az életbe, akármilyen kicsik is azok!

Remélem, ez az év ilyen szempontbol sikeres lesz számodra! Kitartás! :)

2010. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

így még nem éreztem, bár arra már gondoltam ha nem lennék nem sok mindenkinek hiányoznék, de megpróbálok különlegs lenni és nem törődni ezekkel, megoldás remény mindig van de az a kérdés van e akaratod hogy változtass az életeden

B.U.É.K.

2010. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ!

énsem hinném hogy az öngyilkosság megoldás, nem is teszem. csak folyton ezen jár az agyam. Hogy lehet hogy így jobb lesz. Nagyon remélem, hogy ez a 2010es év könnyebb lesz. És én minden apróságnak tudok örülni, annak is ha csak kisüt a nap. De ezek olyan kevesek nekem (lehet hogy velem van a baj)

amugy meg 16/L

2010. jan. 1. 01:10
 4/15 A kérdező kommentje:
és mindekinek B.U.É.K.
2010. jan. 1. 01:11
 5/15 anonim ***** válasza:
szia.velem is volt már ilyen.DE figyelj!! az öngyilkosságot felejtsd el!! butaság h nem hiányoznál senkinek.a szüleid a rokonok barátok..gondolj bele mit éreznének.ilyen butaság ne jusson az eszedbe.sajnos azt nem írtad hogy hány éves vagy.én is pont ugyanilyen vagyok.én 18 vagyok kb 2 éve elkezdtem másokkal barátkozni.nincs sok barátnőm egész pontosan kevés..viszont van 3 legjobb barátnőm akikre bármikor számíthatok.remélem sokkal jobb lesz ez az éved:) Boldog Új Évet!
2010. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jaj azóta látom:) szal 16 évesen velem is ez volt.és mái napig nagyon jó kedvem lesz ha csak süt a nap:)
2010. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy a közeli ismerősöknek ( család, néhány barát) hiányoznék de ettől mégis olyan semminek érzem magam.
2010. jan. 1. 01:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
de ne érezd magad annak:) mert nem vagy az.:)
2010. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Téged csak az zavar hogy nem értél el nagy dolgokat amitől a középpontba kerülhetnél? ez kérdés
2010. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
velem nemcsak most van...ugy 9 éves körül lehetettem amikor kezdtem ugy felfogni dolgokat, és azóta vagyok így. És már azóta szeretek este elaludni, azt remélve, hogy a holnap mindig szebb lesz. És mindig csak csalódok. És az önbizalmam : nulla. Azért próbálok boldognak látszani...de ez nem is olyan könnyű
2010. jan. 1. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!