Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem képességeimmel...

Daemon9 kérdése:

Úgy érzem képességeimmel többre lennék képes. Ti hogy vagytok ezzel? 16/f

Figyelt kérdés
Főleg fizikailag rengeteg sportot csináltam már de nem tudtam igazán kiélni magam. Szerintem képes lennék valami hős szerepét is magamra vállalni. jo nem superman de mondjuk egy robin vagy zöld íjász megfelelò gyakorlással beváltható lenne. na de komolyan valaki tudna tanácsot adni hogy nyújtsam a maximumot? Történt már veletek hasonló?

2013. júl. 31. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
én azon csodálkozom hogy a képeségeimmel még életben vagyok
2013. júl. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
képességeimmel *
2013. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem minden az elmén áll vagy bukik. Hiszel-e magadban. Meg persze rengeteg mozgás és gyakorlás kell.
2013. júl. 31. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én már 2 éve nem sportoltam, abbahagytam mindent amikor elköltöztünk. Tegnap elkezdtem itthon edzeni, (szobabiciklin) de rájöttem hogy mennyit romlott az állóképességem. Koránt sem bírok már annyit mint 2 évvel ezelőtt...:/ Osztom a véleményed, szerintem is minden fejben dől el, csak nagyon kell akarni. Testileg úgy éreztem, nem bírtam volna fél óránál többet tekerni, de addig hajszoltam magamat és győzködtem, hogy csak ki erőszakoltam egy egy órás szobabiciklizést itthon. Ma este is megismétlem, de megpróbálom 30 perccel növelni az adagot. Ki kell bírni :D
2013. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Yeah, csak így tovább :D
2013. aug. 1. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!