Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok, amikor lelkileg...

Mit csináltok, amikor lelkileg nagyon rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 13:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
italozok
2013. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Sajnos én is osztom az előző hozzászóló véleményét. Valamint Xanax\Frontin. Mikor melyik van itthon. Ez az egyik megoldás, a rosszabbik.


A másik, a pozitívabb: szép helyen lakunk, van egy nagy tavunk, elmegyek oda, kiülök a tópartra, nézem a madarakat, ahogy hullámzik a víz, érzem ahogy szellő simogatja a bőrömet, csak ülök ott és valahogy megnyugtat az egyedüllét olyankor a természet lágy ölén, elfelejtem minden bajomat abban az időben. Olyankor elkezdem sorolni magamban az élet pozitív oldalait.


És természetesen ZENE! Zene nélkül nem is léteznék. A zene is doppingol jó irányba. :)


(Lány voltam)

2013. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nemááár, komolyan isztok? A legrosszabb megoldás :D

Én inkább a barátok társaságát keresem olyankor, velük mindig jól érzem magam (de nem kibeszélni a problémákat, hanem poénkodni), ha meg épp nem lehetséges, akkor zongorázom


18F

2013. júl. 20. 20:20
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább megoldom a problémáimat, nem felejtem el őket. Szóval szépen lefekszem az ágyamra vagy elmegyek sétálni/biciklizni közben pedig gondolkodom, a miérteken és a hogyan továbbokon.
2013. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Iszok.

Ha lelkileg nagyon rosszul vagyok, utálom az emberek társaságát keresni, inkább elmegyek sétálni valami elhagyott helyre és gondolkozok a problémákon és a megoldáson.

De végül persze mégis a barátok segítenek, meg hogy az élet megy tovább, mással is kell foglalkozni, történik mindenféle. Ha rajtam múlna, akkor egyedül depizős típus lennék, de sok ismerősöm van, pörgős életet élek, nem tehetem meg (hálistennek).

17/L

2013. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
18%
Mozgok, és sokadszora is megesküszöm, hogy nem eszem többé húst. Valahogy ugyanis mindig olyankor érzem magam bitangul, amikor húsból, tojásból, babból, vagy egyéb fehérjebombából bezabálok.
2013. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük onnan, ha valaki alkoholt iszik akkor másnapra garantált a feszült és kellemetlen közérzet, esetleg a forgó gyomor is. Ha valaki megint így próbálja orvosolni, akkor viszont egyre rosszabb lesz a másnap mert több pia kell hozzá, hogy ne érezze és jöhet a "róka" is. Így lehet teljesen kikészülni.


A szorongás oldó gyógyszerek, mint pl a Xanax.

Ennek csak egy hibája van. Első nap jól ellazít és jót alszol is tőle, akár a legkisebb adagjától. Viszont másnap már hiányozni fog, különben még feszültebb leszel.


talán legjobb ilyenkor kimenni a természetbe és bele feledkezni a gyönyörű erdő-mező szépségeibe. Pl kimész a természetbe bringával tekerni egy kellemeset. Ha jól megdolgoztatod magad, az szinte felér egy szeretkezéssel. Mondjuk azzal azért nem, de boldogság érzet tölt el a sport hatására felszabaduló endorfin, a boldogság hormon. Ez a legtermészetesebb megoldás.


Egyébként egy hosszabb laza séta is teljesen ki tud kapcsolni. persze első sorban a lelki problémára a tényleges megoldást kell megkeresni. nem is az a fontos, hogy azonnal megtaláld. Ha lazán kirándulsz egyet, közben könnyebben találhatsz rá a valódi probléma legjobb megoldására.

2013. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom de ha én rossz kedvű vagyok akkor fogok benyomom a zenét és üvöltetem


vagy csak addig sprintelek amig annyira ki nem fáradok hogy teljesen megfeledkezzem a problémáról

2013. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Amúgy többször is hallottam már ezt a természet dolgot, de engem például a természet irritál :D


De persze, ez meg az, hogy kit mi nyugtat meg

2013. júl. 22. 23:23
 10/27 anonim válasza:
100%
Ha szarul vagyok, akkor azt szoktam tenni, hogy elfogadom a problémát, hogy akkor és ott ez történt velem, ezt tudom érezni. Elfogadom, hogy valami fáj, és nem próbálok meg rajta változtatni. Elfogadom, hogy ideges vagyok egy vizsga előtt, vagy haragszom egy ismerősömre mert átvert. Ha el tudom fogadni magamban az érzéseimet, akkor már nem is fájnak annyira.
2013. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!