Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen népszerűtle...

Miért vagyok ilyen népszerűtlen a suliban?

Figyelt kérdés

Lehet a barátnőm miatt van?Mert ő mindenkinek tetszik és elég "menő".Lehet mellette olyan semmilyen vagyok.

Amúgy félhosszú, barna hajam van és normális ruhákba járok. Hogy legyek népszerűbb?:/

(13 éves vagyok, most megyek 7.be)


2013. aug. 1. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öm...mit jelent a népszerűség? Sok barátot? Sok nyáladzó fiút? Nem igazán tudom, hogy neked mit jelent...
2013. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha menő ember a barátod akkor neked nagyobb az esélyed, hogy népszerű legyél, de lehet azért nem sikerült eddig, mert nem nagyon jön be a többi embernek a beszédstílusod, stílusod, meg az ilyenek. Mondhatni: "Népszerűnek születni kell."

De ez csak egy mondás, mert úgy kell születned, hogy ez a többi embernek bejöjjön és megkedveljenek és népszerű légy.

Ui.: Saját bőrömön tapasztalom.

2013. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az osztályból végül is sok barátom van....de csak onnan :/ A többiek rám se néznek
2013. aug. 2. 01:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg szinte csak lány barátaim vannak...a fiúknak valahogy nem vagyok szimpi vagy nem tudom xd
2013. aug. 2. 01:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, hogy ha nincs sok fiú barátod abból a szemszögből, hogy ha egyszer lesz "fiúd" akkor ne legyen féltékeny, hogy te most a Pistával vagy egész nap vagy a Mátéval.
2013. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jójó...de azért mégis jó lenne :D De fiúkkal, hogy lehet barátkozni? Mert nekem nem nagyon megy.. :S
2013. aug. 2. 02:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy barátkoznak a lányok a fiúkkal, hogy mindenki mindenkit így meg úgy lehord mindennek aztán valahogy így összebarátkoznak. De ez csak az egyik "fiú csoport", a másik csoportot én inkább úgy mondanám, hogy akkor barátkoznak veled ha kell tőled valami. Ha nem kell hozzád se szólnak, igaz szok köszönni nekem mindig(más nem nagyon fiúk közül)de csak akkor kezd el beszélgetni velem ha valami kell neki.

Csak ennyi "féle" embert ismertem csak meg.

De azzal akik lemondják egymást fiú csapat azok nem cigiznek míg a másikok igen. Mindenhol van jó és rossz.

2013. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Öhmm...

Én igazán értek ehhez mert a korosztályod vagyok, és én is így voltam, ahhoz képest ismerem az egész sulit, és több a lány barátom minta a fiú!

Skypeon elérsz... Nevem: sergey0.3

2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

nekem is van a legjobb barátnőm aki mindig úgy érzi hogy népszerűbb vagyok nála és féltékenykedik stb,stb..

Ne hidd ezt, ez a népszerűség-kérdés rajtad múlik, csak te döntheted el(meg a többiek)

legyél mindig kedves, mosolyogj sokat, legyél segítőkész, beszélgess sokat, keress témákat másokkal, beszélgess másokkal is akik jófejnek tűnhetnek, akár másosztályokból is vagy fiatalabb korosztályból vagy idősebből. Nem a ruha teszi az embert. (Persze jó ha valaki csinos) De valaki a mondás szerint akkor szép ha a lelke is szép:) és ne képzeld azt hogy a barátnőd mellett elvesznél, semmilyen lennél mert ez butaság, csak akkor igaz hogyha hagyod hogy úgymond csatlósának érezd magad.. nyugodtan köszönj fiúknak, kérdezd meg tőlük mit csináltak nyáron, mi a kedvenc sport, játék, keress közös témát, adjatok egymásnak vicces beceneveket, lesz közös dolgotok is, viccelődjetek, csipkelődjetek stb.. hidd el ha megfogadod mindazt amit leírtam te is "menő" leszel :) mosolyogj, legyél kedves, segítőkész, őszinte, remek hallgatóság mégis jó tanácsadó, (a humor is jó) és próbálj társalogni, ha fiúkkal szeretnél barátkozni legyél nőiesebb, vagy hogy mondjam lányosabb, adj magadra egy picivel többet, mosolyogj rájuk, röhögj velük, beszélgess velük, témák stb.. remélem segíthettem :)

2013. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!