Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg lenézik az emberek,...

Tényleg lenézik az emberek, azokat a noket/lányokat, akiknek a derekukra tetoválva van?

Figyelt kérdés

Hát én most szereztem rola tudomast, hogy az ilyen fajta tetovalast r*bancrendszamnak nevezik, meg hogy a stricik regen ugy jeloltek meg a noket, hogy egy pillangot tetovaltak a derekukra... elvagyok képedve, eskuszom!! én pont egy pillangos tetkot csinaltattam magamnak a derekamra egy éve....akkor most ne is merjek strandra menni, mert lenéznek vagy megbélyegeznek? Én teljesen jó kapcsolatban vagyok a párommal, szeretjuk egymást és egyáltalán nemvagyok r*banc!



23/L


2013. aug. 2. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond! Ha bénán megy a kettyintés, akkor tud a pasid nézelődni, olvasgatni közben, esetleg alkoholos filccel bajuszt rajzolni a lepkédnek stb.


Kiskoromban nekem is volt tetkóm (donaldrágós felnyalós), de aztán kinőttem a hülyéskedésből. Viszont van olyan, akinél ez nem történik meg egész élete során sem.

2013. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nempont ilyen válaszra vártam:)...amugy meg lehet neked kell, de az nemazt jelenti, hogy másnak is nezelodnie, rajzolgatnia vagy olvasgatnia kell "kettyintgetes" kozben...azt amugy is mi szexnek hivjuk! egyaltalan nemerre voltam kivancsi, hanem arra, hogy ez a megbélyegzés ma is jelen van...de ugylatom van az emberisegnek nagyobb baja is, mint a tetko elotelese....
2013. aug. 2. 16:46
 3/9 A kérdező kommentje:
elitelese*
2013. aug. 2. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, pl. maga a tetoválás, meg az hogy ezzel elhiszed, hogy egyéni vagy, miközben csak egy sima ribi (ld. önként vállalt r.ibancrendszám).

De még szerencsés is vagy, mert egy pónival, delfinnel, még az infantilizmus is igaz lenne rád.

2013. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat ne nagyon r*bizzél, mert szerintem az, hogy valaki r*banc, a tetteiben nyilvanul meg, nem pedig abban, hogy milyen tetoválást visel.
2013. aug. 2. 18:22
 6/9 A kérdező kommentje:
és már bocs, de hogy josz te ahhoz, hogy sértegessél másokat?? kinek képzeled te magad? szamodra mindenki aki a derekan visel tetovát, az r*bi? igazi befektetés lenne ha valaki megvenne téged annyiért amennyit igazábol érsz es eladna annyiért, amennyit képzelsz magadrol!!
2013. aug. 2. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Akárhogy erősködsz, az a tetoválás proli. Hála Istennek, hogy 2013-ra eljutottunk oda, hogy ez a tetkó gáznak minősül, eleve nem szabadott volna bejönnie a divatba.

Amúgy meg, az emberek 99 %-a a külsőd alapján ítél, szóval hiába bizonygatod itt, hogy nem vagy r*banc, attól az emberek még elkönyvelték ezt a tetkót r*bancrendszámnak és ez ellen nem tudsz semmit tenni. Max. magadra tetováltatod, hogy nem vagyok ribi.

2013. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

te vagy a 100ból az egyik,akinek ilyen tetoválása van,de nem r*banc.olyan,mint a cigányok.ott sem "sinter" az összes.

egyébként megmondanád,hogy miért pont pillangó?

2013. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg nemérdekelnek engem azok, akik eloiteletesen a kulsorol vonnak véleményt....maskulonben meg nem meztelenkedek mások elott, hogy lássák a tetoválásomat....az az egyetlen szemely aki latja, az ismer engem és tudja, hogy miért pillango, miért pont ott és o nemitel el!
2013. aug. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!