Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tele vagyok negativ gondolatok...

Tele vagyok negativ gondolatokkal, betegesen rettegek attol h elveszítem édesanyám vagy a szerelmem hogy tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
vagy tudtok ajánlani jo könyvet aminek témája ezzel foglalkozik?sajnos orvoshoz nem járhatok,külföldön dolgozom..
2009. okt. 26. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok, és annyira stresszelem magam, (más dologgal kapcsolatban is) hogy szerintem én hamarabb halok meg a depiben mint bármely szerettem:)
2009. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már tudatában vagy, h "betegesen" rettegsz ezektől, annyira már nem is lehetsz beteges.:) Van rá némi realitásokon alapuló indokod is?
2009. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Sajna ehhez nem kell realitás.Én is tudatában vagyok, hogy betegesek a gondolataim, mégsem fordulok orvoshoz, mert tuti hülyének néznének.Nekem 3 gyermekem van és sokszor látomásszerű pánik lessz urrá rajtam.Féltem, hogy megerőszakolják a lányomat, sőt a fiaimmal kapcsolatban is támadtak olyan látomásaim, hogy egy pedofil fajtalankodik velük.Tudom, hogy ez nem normális, de napi szinten annyi ilyen jellegű szenny folyik a tv-ből és a hírekből, hogy akarva akaratlanul is az embernek ilyen gondolatai támadnak, hogy bizony ez az én gyerekemmel is megtörténhet akár és nagyon féltem őket.Ha el is megyünk valahová csak rájuk figyelek, hehogy jöjjön a "cukros" bácsi.Szeretnék kigyógyulni ebből, de amíg nem azt látom, hogy az élet szép és az emberek kedvesek,tisztességesek,őszinték, addig erre esélyem sincs.Én pedig nem ezt látom.Van ilyen.
2009. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt generalizált szorongásnak hívják. Gyógyítható, el kell menni pszichológushoz, akivel meg tudod beszélni, mitől alakult ki, a pszichiáter pedig esetleg szorongásoldó gyógyszert írhat fel. Én is régebben ilyen voltam, mára teljesen elmúlt. A tévét ki lehet kapcsolni, nem kell nézni minden szennyet, csak fokozza a szorongást.
2009. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Müller Péter könyveit javaslom. A szeretetről szólnak. És egy kicsit a lélekről is.
2009. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!