Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Abszolút nincs kitartásom...

Kovács kody kérdése:

Abszolút nincs kitartásom semmimben miért van ez?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik de most fejeztem be a fő sulit és van egy munka helyem 3 napja dolgozom! A fő sulit is 3x hagytam abba nincs kitartásom semmihez sem pl-ul most itt van ez a munka helyem és annyira nem akarok dolgozni, hogy azon jár a fejem, hogy kilépek pedig tudom, hogy nagyon nagy a munka hiány magyarországon és én itt hagynám a munkám de hosszú távon nincs hozzá kitartásom, hogy melóba járjak, vagy bármibe bele kezdek mindent megunok mielőtt befejezhetném és ezen akarok változtatni! hogyan érhetem ezt el?
2013. aug. 8. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben tűztél ki magadnak célokat?

A cél addig az, ameddig meg nem valósúl. Amint beteljesedik mindig kiderül, hogy nem is olyan nagy dolog, mint mire számítottunk. Ez törvényszerű az ember életében. Ha lesz, vagy az akkor olyan jó lenne, akkor biztos boldog lennék. Amint megvan, csak ennyi? Akkor egy másik esetleg még nagyobb kell...

Fősulit miért hagytad abba? Nem szereted csinálni? Unalmas? Ha jobban belegondolsz munkahelyeddel is ugyan ez lehet a gond. Bárhová fogsz menni elkisér, míg változtatsz rajta. Ha tudod a hibádat, akkor már azt is tudod, mit kelle az ellen tenned.

Vagy egyszerűen nem szereted amit csinálsz.

Egy a lényeg amin dolgozol tedd szívvel-lélekkel, mert csak így lehet.

Gondog bajok mindenhol vannak, leszenk. A kérdé az, hogyan kezeli őket az ember. Megfutamodik, megoldja, vagy nem vesz róla tudomást...

2013. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszod! végre valaki aki nem fikázza le a gondolat menetem! voltak kitűzve céljaim kisebbek csak!

volt ami beteljesült de leginkább nem! a fő sulit igen az unalmassága miatt hagytam abba!

2013. aug. 8. 21:49
 3/3 anonim válasza:

Minden emberben van kitartás, csak elő kell ásni a legmélyebb bugyrokból. Nekem se mindig van. Tudom, hogy rajtam múlik, és az én felelősségem az életem. Én olyanokat mondok magamnak:-"Ha már eddig eljutottál,ennyit szenvedtél, akkor ne hátrálj meg!"

-"Minden lehetséges!"

2017. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!