Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek velem van a baj?...

Szerintetek velem van a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, még egyszer nem volt barátom, még egyszer nem ittam alkoholt, és még nem is cigiztem. Egyszerűen nem érzem, hogy szükségem lenne rá.(mármint cigire meg alkoholra nem lenne szükségem) Szerintetek ez ciki?

2013. aug. 14. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, számomra ezek alapján tökéletes lennél

merrefele laksz?

2013. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Furcsa..nem ciki de furcsa :D csajnál nem annyira, de 18 évesen már csak kiváncsiságból is megszoknak esni ezek a dolgok o.O
2013. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj.

Küldj egy képet a testedről, egyet meg az arcodról.

2013. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezek alapján nagyon szimpatikus vagy, nekem is küldhetnél egy képet magadról, hogy hogy nézel ki.
2013. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki.. Sőt legyél rá büszke. A cigit én egy lány miatt próbáltam ki, mikor még 18 voltam, de nem érzem a hiányát és eszemben sincs cigizni, mert egy felesleges dolog. Inni.. hát azt szoktam :D
2013. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!