Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alkoholos befolyásoltság...

Alkoholos befolyásoltság alatt hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés

Mindenki máshogy, ezért érdekel idegenek véleménye.


Egyik haverom például pár sör után már összeveri aki beszól neki. Egy másik mindentől fél, és pánikol. De ismerek olyat is, aki bunkó farok módon viselkedik mindenkivel. Én mindenféléről filozofálok, a vallási nézeteimtől kezdve a kvantumfizikáig, és úgy adom elő, hogy még a legsuttyóbb ember is érdeklődve hallgassa.


Ti milyenek vagytok?


2013. aug. 17. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig mindenkit győzködök arról, hogy nem vagyok részeg.
2013. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyankor mindenkit szeretek és viccesebb vagyok mint általában.
2013. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok,habár ez függ a hangulatomtól es a társaságtól is.Ha találok valakit akivel van vmi közös témánk nagyon sokat tudok ilyenkor dumálni akár milyen hülye témáról is,nem nagyon szoktam agresszív lenni,de ilyenkor könnyebben belemegyek hülyeségekbe...
2013. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokat nevetek és összességében lazább vagyok.
2013. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Összevissza röhögök, hülyéskedek, és azt hiszem magamról, hogy naaagyoon vicces vagyok :)
2013. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dumálok mindenről közben röhögök nyávogok flörtölök kikezdek mindenkivel aki tetszik ja és még táncolok és énekellek közben egy szóval olyankor magamat adom :D
2013. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még soha nem ittam annyit, hogy az változtasson a viselkedésemen, vagy a gondolkozásomon.

A legtöbb, hogy nagyon szédültem...

Pedig 1 üveg pálinka egyedül, talán nem kevés.

2013. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor az sem egy 60-70 fokos házi pálesz volt :D
2013. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm a válaszokat, nem hittem volna hogy ennyi jön:)


7. te véletlenül nem fütyülőst ittál? Abból lehet egész üvegekkel meginni problémamentesen. De az nem is pálinka, csak egy 30 fokos kommersz :D

2013. aug. 18. 11:35
 10/12 anonim ***** válasza:

7. vagyok megint.

Konkrétan nem igazi pálinka, csak nem tudom a nevét, egy németből hozott, 1989es 47fokos(eredetileg).

Valami márkás, drága ital...

2013. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!