Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohol mi mindenre jó...

Az alkohol mi mindenre jó kifogás?

Figyelt kérdés

Mert hallom amikor valaki megcsalja a barátját/nőjét, hogy "háde, részeg voltam... bevoltam b*sszva...

Azt se tudtam mit csinálok."


Ez tényleg így van?

És ha ez tényleg így van, akkor ha piszok részegre issza magát valaki, és embert ől, vagy lop, rabol, arra az igazságszolgáltatás, és a törvényhozás miért nincs tekintettel?



2013. ápr. 1. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Szerintem te is részeg voltál amikor ezt hallottad.
2013. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csak súlyosbító körülmény.
2013. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom tekintettel van rá...mivel akkor a bűntény elkövetésekor tudatmódosító szer hatása alatt állt, és ez befolyásolja az emberek ítélőképességét, nem tudnak annyira tisztán gondolkodni...tehát enyhítő körülménynek számít azt hiszem.

Mondjuk én is voltam már részeg, tudom milyen...ha a páromnak ez lenne a kifogása, hogy emiatt csalt meg...hát nálam nem számítana enyhítő körülménynek az biztos..

2013. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kivéve persze, ha mondjuk autót vezet valaki ittasan, és valakit elgázol, akkor az súlyosbító körülmény. De ha valaki részegen valakivel összeverekszik, és megöli a másikat, akkor sztem ez enyhítő körülmény...
2013. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
100%
Egyrészt tekintettel van rá, másrészt meg a legtöbben nem az első berúgásuk alkalmával ölnek embert. Minek iszik, aki tudja, hogy akkor nem tud viselkedni? Egyáltalán nem lesz mindenki gátlástalan gyökér attól, hogy leissza magát. Aki igen, az meg igyon limonádét vagy menjen börtönbe, mert részegen nem való emberek közé. Ennyi.
2013. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aki részeg, arról csak ő tehet! És ennek ellenére tudotában volt az esetleges következményekkel! Megérdemli a büntetését
2013. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!