Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális hogy minden ok...

Az normális hogy minden ok nélkül gyűlölöm az életet az embereket meg az egész világot?

Figyelt kérdés
gyűlölet, világ, élet

2013. aug. 20. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2013. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2013. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
100%
Nem szeretnék itt közhelyeket írni de te magadat gyűlölöd.Javaslom hogy állj egy nagy tükör elé és próbál tetőtől talpig legalább elfogadni magad.Az biztos hogy aki problémás attól elhúzódnak az emberek,valahogy megérzik.
2013. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem, az nem normális. Ugyanis:

1. csak azt gyűlölheted, amit ismersz. Nem ismered az egész világot, nem ismered az összes embert, ugye?(például azt a fickót innen nézve a harmadik sorban, balról a negyediket? Ugye, azt nem ismerted? Na látod. Ő Sanyi, a szobafestő.) Vagyis ha tágítod az általad ismert világ határát, valószínűsíthetően találsz valami kevésbé gyűlöleteset.


2. Saját eddigi életed, múltad szemüvegén keresztül látod az életet, világot, embereket. Ha más tapasztalataid volnának velük, máshogy látnád őket. Tehát javaslom az érzékszerveid tisztítását. Tisztább érzékszervek valósabb képet adnak a megszemlélt dolgokról. Kizárt, hogy olyan szar lenne a világ, ahogy Te látod. Látod, például most is Veled foglalkozik a sok válaszoló, pedig a Te szemedben mi csak gyűlöletes, értéktelen kis izék vagyunk.


3. Be kell látnod hogy ok nélkül (ill. cél nélkül) nem sok mindent tesz az ember. Nem hiszem, hogy a gyűlölet életcélod lenne, bátran bármikor abbahagyhatod. Neked fog jót tenni. A világ elég nagy, hogy az egyén véleményére ne túl sokat adjon, ha Te nem szeretnél saját utálatod levében főni, nem szükséges.


Üdv R.

2013. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a mai világban már természetes eleged van az egészből,én megértem az élet és az emberek benne vagy csalódás vagy csalás, hazugság,megfelelés a szeretetre mélyen mindenki így érzi meg magányosan csak ezt fél beismerni megtanulsz együtt élni ezzel vagy teszel ellene én megtanultam együtt élni!
2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat
2013. aug. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!