Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugy erzem mintha kis depresszi...

Foreverinlove kérdése:

Ugy erzem mintha kis depresszioban lennek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy par eve egyedul elek kulfoldon, tavol a csaladomtol. Szeretem a munkam s jol is keresek, habar mar arra kezdek gondolni a penz nem minden az eletben. Nagyon sokszor szomoru vagyok, mert egyedul vagyok. Van keves baratom s ki is jarunk bulizni amikor tudunk, de mindig valahogy elvagyok magamban. Ha otthon vagyok probalom lefoglalni magam fozessel, sportolassal de ezek sem segitenek. Mar nem tudom mi tevo legyek. Mar arra is gondoltam feladjak mindent s hazakoltozzek, de ugy sem tudom mennyire leszek boldog. Ugy meg munkam sem lesz... Van e vagy volt valaki ilyen helyzetben? Hogyan dontottetek?
2013. aug. 26. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csupán átmeneti :)
2013. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok mar tobb mint egy eve gyotornek. Pont ezert erzem mar, hogy lassan depresszioba vezet. Nehez elhinni hogy csak atmeneti.
2013. aug. 26. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy Férfivel van dolgunk?
2013. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 eves no vagyok, ha ez segit...
2013. aug. 26. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátot, bár az nem tudja orvosolni a te problémád de hátha :D
2013. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!