Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem mintha mindent...

Úgy érzem mintha mindent elrontottam volna. Kiégtem? Nem is tudom igazából mi ez. Egyszerűen nem találom a helyem sehol és semmiben. Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Egy jó ideje már nem érzem morálisan magam toppon. Látszólag minden okés, van egy szerető párom, nevelt gyerekem. Elég korán belemerültem az életbe, pia, buli, lányok... Sulit is elcsesztem emiatt, azt aki szeretett, talán a családomat is és ezek most kezdenek kihatni az életemre. Kiszabadultam ebből a környezetből és megváltoztam. Sokk rossz dolgot tettem. Emiatt rémálmok gyötörnek. Már odáig fajultak ezek a sötét érzések, hogy nem érdekel semmi. Már még a páromat sem kívánom, az sem érdekel. Mintha egy lélektelen, érzéstelen test volnék. Néha azt érzem ki kéne szállni, pedig nem akarok, de mégis ez az érzés fog körül. Volt már veletek is ilyen? Mi ez? Átmeneti, múló?

2013. jún. 5. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Múló, és 2 lehetőséget tudok: új környezet, vagy szembenézel ezekkel a rémálmokkal. Én az utóbbit ajánlom.
2013. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!