Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz, hogy szinte minden...

Igaz, hogy szinte minden emberben vannak biszexuális hajlamok? És ha igen, akkor hogy lehet ezt kihozni egy olyan lányból, aki látszólag heteronak tűnik?

Figyelt kérdés
Annak is vallja magát. De nem vagyok teljesen biztos benne, hogy így is van...
2009. okt. 30. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem minden emberben vannak ilyenek. én például tutira elhánynám magam, ha két férfit látnék csókolózni, vagy akármi.
2009. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem sincs minden emberben

pl bennem nincs 100%-ig a fiúkat szeretem:P

egy lány

2009. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Márai Sándor írta hogy minden barátság mögött van egy kis "erosz". Sztem van benne valami. De ettől függetlenül én is hetero vagyok és még csak nem is smároltam -meg semmi ilyesmi- lánnyal.

19/L

2009. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húú jó kérdés h lehet kihozni belőle.

De sztem hülyüléssel ki lehetne belőle hozni.

Suliba járok, és az osztályban a fiúk 60%-a "tolja" egymást, a maradék 40%-ot meg csak toljuk :D

Most tolás alatt értsd azt h nem közösülünk, még csak nem is kerül le ruha, spontán pl ketten megfogunk 1 harmadikat és szendvicsbe imitáljuk a szexet :D Nálunk az se gond ha egymás ölébe kell ülni, és reggelente pacsi meg nagyöleléssel üdvözöljük egymást. A lényeg h az egész csak hülyülés, mindenkinek van csaja, de ez vmennyire kihozza az emberből a ferde hajlamot, tavaly óta a lányok is átvették ezt :P Már egymás cickóját fogdossák, és ők is tolják egymást hátulról :P:D:D

18/f

2009. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!