Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a legjobb...

Mit csinálnál ha a legjobb (nak hitt) barátnőid, látszólag minden ok nélkül, egyik napról a másikra kerülnének, nem keresnék a társaságodat?

Figyelt kérdés

Ha valaki járt már így, akkor később kiderült, hogy mi az oka? Egyáltalán volt oka, vagy tényleg minden ok nélkül kerültek?

Én most úgy vagyok, hogy a legjobb barátnőim (már kb 6éve, szóval ez nem csak amolyan gyorsan jött-gyorsan ment barátság) teljesen hanyagolnak. Itt a nyár és semmit nem csinálunk együtt. Illetve, gondolom, ők egymással találkoznak, jól elvannak, csak engem valahogy kihagynak mindenből. Lett volna pár közös programunk, még nyár elején, ahogy véget ért a suli, de szépen lemondták... Persze tudom, közbe is jöhetett vmi, de hogy azóta se keressenek... Én azért nem próbálkozom, mert az előző programokat is én szerveztem, és vagy lemondták (miután azt mondták, hogy oké...), vagy egyáltalán nem is válaszoltak, majd mikor erre felhívtak a figyelmüket, a válasz az volt, hogy elfelejtettek válaszolni...Hát köszi.

Nem tudom, talán csináltam valamit, amiről nem tudok, és ez nekik nem tetszik, azért ilyenek, de egyébként szerintem semmi rosszat nem csináltam, hogy mehet ilyen hosszú barátság így tönkre?

Nekem rajtuk kívül nincs senkim, nincsenek más barátaim, gyakorlatilag, így egyedül vagyok egész nyáron...Annyira rossz, nem tudom, miért ilyenek :S


2011. júl. 15. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerezz új barátnőket, ezeket a buta pics@kat meg hagyd a francba! hidd el, ahogy meglátnak egy új társasággal, már bánni fogják, h hanyagoltak!
2011. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehezen barátkozom, velük is sok idő kellett mire igazán jóba lettünk, félek nem tudnék új barátokat szeretni, legalábbis nem olyanokat akikkel annyi mindent lehetne csinálni mint velük lehetett. :(
2011. júl. 15. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szétrúgnám a p*csájukat!

Vicc nélkül, azután megtanulnák, mi a tisztelet. Voltam már ilyen szituációban, mindenki ellenem fordult egy félreértés miatt, amihez semmi közöm sem volt és teljesen alaptalan. Erőt vettem magamon, és szétordítottam a fejem, majdnem verekedtem is, aztán befogták a mocskos pofájukat a r*bancok, majd hozzám se mertek szólni... Csak még annyit, hogy a k*rva anyjukat!

2011. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is voltam már ilyen helyzetben...és vége is lett a barátságnak, pedig elvileg húúú de jó bnők voltunk. Később kiderült azért kezdett el kerülni mert elmondása szerint "már nem tudott azonosulni az én életvitelemmel". Én azt tanácsolom h hagyd a francba őket, vagy ha nagyon nagyon nem tudsz nélkülük élni, konkrétan kérdezz rá náluk, az a legtisztább!
2011. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!