Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Isten megbocsát, ha meghallgat...

Isten megbocsát, ha meghallgatok kíváncsiságból 1 sátánista zenét?

Figyelt kérdés
Nem járok templomba, nem vagyok keresztény,csak hiszek, de azt talán mindenkinél jobban.Ha kíváncsiságból belehallgatok 1 sátánista zenébe, Isten megharagszik rám? Vagy onnantól a sátánhoz tartozok?
2013. aug. 27. 00:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Csak az bocsájthat meg aki elítél a te istened ítélkezik mások fölött haragszik? Az inkább a sátán szokása
2013. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ez meg miféle kérdés ?
2013. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

Nem, pokolra jutsz.

Ne kérdezz már butaságokat.:)

2013. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Első jól írta. Ha neked ilyen gonosz istened van akkor az biztos hogy nem jó oldalt szolgál. Isten benned van. Nem ítél és nem haragszik. Sőt ha neked bejön akármilyen sátánista zene akkor az akár istennek is tetsző lehet. Hisz ha neked tetszik, amit úgyis kinősz majd akkor semmi baj sincs vele. Akár levezetésnek is lehet mondani. De ez egyéntől függ. De ha te ennyire parázol, hogy haragudna rád egy zene meghallgatása miatt akkor félelemben élsz. Ez nagyon nem egészséges. Ugyanúgy mint a dogmák. Ez akár előző életből is származhat.
2013. aug. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz mindenkinek. Igazából 17 éves vagyok, mindig is hittem egy fentibb hatalomban, de csak amióta hittant tanulok váltak kézenfekvőbbé, érdekesebbé, feldolgozhatóbbá ez az egész...

viszont történt valami, ami elég különös....sosem emlékszek az álmaimra! Egyik éjjel se, és most arra riadtam fel, hogy álmomba hátranézek, és valami szörny rámnézett, és hozzám ért...

És reggel amikor belenéztem a tükörbe, három karmolás van az arcomon. Egy kicsit eltértem a témától, de talán mégsem...nem volt kedvem emiatt új topicot nyitni...Szerintetek?!

2013. aug. 27. 12:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Az efféle idióta kérdések miatt érdemes idejönni! Jobbá tetted a napom. X)
2013. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, simán lehet hogy rémálmod volt és megkarcoltad, vagy megkarmoltad az arcod közben. Nem kell ilyen dolgokat belemagyarázni. Meg amúgy is nem történik semmi attól hogy "sátánista zenéket" hallgatsz. Ez annyiban tud befolyásolni hogyha azonosulsz mondjuk a szövegével és átveszed a gondolatokat. De mivel hívő vagy gondolom nem így teszel. Semmi nem fog megszállni téged egy zenétől. Ne legyél már ennyire naív, ez szörnyű...
2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 27. 22:48
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is hívő vagyok és szerintem Istnnek nem tetsző dolog a sátánista zene.Mert a sátán=gonosz.
2013. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 MissLawliet válasza:

kérdező, hidd el, egy szellem támadt meg álmodban

egy véééérfarkas

jujjjjjj

félj csak nyugodtan,sz istenkéd úgysem fog megvédeni semmitől és senkitől

2013. aug. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!