Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz ha mindenféle...

Szerintetek gáz ha mindenféle zenét meghallgatok? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Rap, hardcore, metal, drum and bass, techno, minimal, goa, pop, stb.. minden létező könnyűzenei műfajt meghallgatok, de amúgy tök csajosan öltözködöm.

Egyik haverom szerint tök gáz, hogy nem követek egy stílust.. szerintetek? 15/L


2010. szept. 6. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj :)
2010. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem az a gáz ha valaki 1 stílust követ!

pl: miért legyek feketébe azért mert rockot hallgatok?vagy miért hordjak bő cuccokat azért mert repet hallgatok?

Az legyél aki vagy és ne kövess semmiféle divat hullámot:)

18F

2010. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem voltam soha stílusfüggő, minden stílusból hallgattam valamit, és lásd csodát, felnőttem:) Szerencsére nekem nem voltak olyan haverjaim, akik beszólagattak, mert szerintem mindenki döntse el magában, hogy mit is szeretne valójában hallgatni...

Mondjuk azon egyszer kiakadtam, mikor egyik ismerősöm, mindig mondta, hogy ő mekkora rocker, csak feketében járkált, és egyszer belehallgattam, hogy mit hallgat: DISCO-t:) Na, ez gáz volt, de nagyon:)

2010. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!