Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan barátkozzak az új...

Hogyan barátkozzak az új osztálytársaimmal? Hogy própáljak beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 9.-et és az osztályból mindenkinek meg van már a maga kis 'csoportja', vagy olyanokkal lógnak akiket már ismertek előtte is. Nekem mindenki idegen....illetve van egy lány, akivel szoktam beszélgetni, de ő inkább a 'hangadókkal' lóg.

2013. aug. 30. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
ISMERŐS A SZITU. bocsi. velem is ez volt. 1 osztálytársam voltakivel régebb óta haverkodtunk meg minden(úgy intéztük hogy ugyan oda kerüljünk) mivel kinéztek minket a tudod kik ezért inkább mindig lementünk a könyvtárba vagy valami. jó kis nyugis hely volt. aztán kinéztek maguknak mást akit piszkálhattak. később ők is lejöttek hozzánk. az egyik 1 büdös lókuki akitutálok a másikkal meg azóta is jó haverok vagyunk. nézzki magadnak valakit aki olyasmi mint te természetre/stílusra stb. és csak simán menj oda hozzá mutatkozz be kezdjetek el beszélgetni és ha álom pár vagytok (idézőjelben) akkor jó haverok lehettek 1 életen át. ha nem akkor az úgy is mahar kiderül. vagy ha nem jön be akkor verd meg a domináns hímet de úgy hogy a korházból ki ne kerüljön és tisztelni fog mindenki és próbál veledlógni :) az elején én is ezzel próbálkoztam de jöttek a haverjai és leszedtek róla. azután kicsit jobban tiszteltek.
2013. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!