Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képes vagy elfogadni az...

Képes vagy elfogadni az emberek szeretetét? Természetes dolognak számít neked ha valaki szeret téged és pozitív jelzéseket küld?

Figyelt kérdés
Nem családi közösségre gondolok, hanem iskolai/munkahelyi/bármilyen közösségre. A pozitív jelzés alatt az öleléseket, puszikat értem és hogy elhív magával kikapcsolódni.

2013. szept. 3. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

őő hát a szeretet szívesen fogadom és alapnak gondolom bármilyen két ember között.. negatív érzéseket fölösleges pumpálni a másik felé..

az ölelés azért elég bensőséges kapcsolatra jellemző nálam, kevés embernek van ilyen bejárása.. puszi max köszönésnél szokott lenni, bár ezt hülyeségnek tartom, hogy puszival köszönjünk...

ölelés és puszi főleg a kapcsolatomra jellemző, az oda tartozik, pedig igazából nem kéne elzárkózni más emberek érintésétől..


elhív magával kikapcsolódni... sétálni fagyizni szívesen elmegyek sokmindenkivel, de pl a házába nem feltétlenül, mert fiú vagyok és lányokkal ismerkedek és a barátnőm nem érezné túl jól magát, ha más csajokhoz járnék medencézni:D

2013. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meglehet, ne effajta válaszra vársz, de Benedek István bácsi azt írta egykor, hogy a boldogságot mások szeretetében keresik az emberek. Ezt hibás szemlélet.

A boldogsághoz az kell, hogy mi magunk tudjunk szeretni másokat. Ha ez sikerül, szükségszerű következmény, hogy mások is szeretni fognak minket.

2013. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LeftBehind ***** válasza:
Nem számít természetes dolognak. Egyáltalán nem is emlékszek hogy kaptam-e valaha pozitív jelzést.
2013. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!