Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Meg akarok halni!...

Segítség! Meg akarok halni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itthon sosem hagynak békén. Mindig velem van bajuk. Anya már azt kívánja, hogy bárcsak ne születtem volna meg. És mindez azért, mert egy hónapba egyszer elmegyek valahová! Nem szeretnek. Tudom, érzem. Már minden megfordult a fejemben. Kérlek segítsetek!

2013. szept. 5. 21:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha kamaszkorban vagy az ilyen harcok természetesek...De tegyük fel, h tényleg utálnak, attól még miért kellene meghalnod? Keress olyan embereket akik szeretnek! Ne akarj meghalni, a születésről és halálról nem mi döntünk :)
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Halgass az elsőre :).
2013. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Dugj egy ceruzát az orrodba és fejeld le az asztalt.
2013. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LatDenRätteKommaIn válasza:
Ez nem ok a halálra. Ennél biztosan komplikáltabb a helyzet, ha anyukád ilyet mond neked. Egyébként nem gondja komolyan, csak valamivel felszeretné hívni a figyelmed, hogy félt téged. Ha azt kívánná, hogy bár ne születtél volna meg, akkor nem foglalkozna veled, és hagyná, hogy csavarogj mindenfelé.
2013. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velemis ez a helyzet. Segítek anyámnak mindenben egésznap kedves vagyok vele, hopp nem mosogattam egy tálcát, tányért, elkezd ordibálni bárcsak nemélnék dögöljek meg, menj a ku...a életbe menja fa..ba stb.. Ilynekor jó magasról le kell sz..ni a szülöőket ha ilyeneket mondanak, legalábbisén ezt teszem mert ha én kedves vagyokvele, tisztelem őt, segítek nekik az apámnak is meg minden akkor elvárom hogy őkis tiszteljenek, és ha ezt nem teszik és ilyeneket mondanak egyszerűen le..om a fejüket ilyenkor nem törödök velük. Te is csináld azt, mert amit mondanak csak szavak biztso nem gondolák komolyan, mert ha komolyan gondolnák akkor elmegyógyintézetben lenne az anyukádnak, meg az én szüleimnek is a helye.
2013. szept. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

keress barátnőt, de ne olyat mint az anyád

különleges csajt

2013. szept. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mit tegyél? például ne akarj meghalni....
2013. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!