Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A világon kb. az emberiség...

A világon kb. az emberiség hány százaléka utálja a dupsteppet? Mert én nem kedvelem és nem akarok egyedül lenni. (Bunkó válaszokat mellőzzétek légyszi)

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

azt sejtettük, hogy nem szereted, mert duBstepnek írjákXD

amúgy én se szeretem, igénytelen, unalmas zene

2013. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne aggódj rengetegen vagyunk!! :D
2013. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cathilina ***** válasza:
Én már akkor sem szerettem, amikor még technonak hívták. A névváltás sem sokat változtatott az érzéseimen.
2013. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus divatzene. Adj neki egy-két évet és kimegy a köztudatból. Emlékszik még valaki "gangnam style"-ra?
2013. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekinek a kedves választ! :)

És örülök, hogy nem vagyok egyedül.

2013. szept. 4. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

kedves négyes! a gangnam style jelenleg a világ legtöbb megtekintésével rendelkező videó a tubeon!:D nem kopik el ez ilyen hamar, nem volt az olyan rég


inkább arra emlékszik e valaki (magyar viszonylatban), hogy "minden fejre áll holnap, ránk már senki sem szólhat, nem kell többé a szentbeszéd, ez egy másik nemzedék"?:D

divat jön, divat megy... évekkel ezelőtt a fent említett No Thanx nóta ömlött mindenhonnan, gyakorlatilag a fiatalság körében ez volt a beilleszkedési kulcs talán egy egész éven keresztül... aztán elmúlt..


vagy szintén régről

"nománomájé nománománomájé eisztepreszdá rávosztádidéj":D najó, nemtudok románul, de az O-zone muzsikája is nagy sikert aratott... aztán eltűnt a sülyesztőben, mert kilökte valami más


ugyanígy Lady Gaga - Bad Romance, Fluor - Mizu, David Guetta - Sexy Bitch és Memories...


de mindez hiába, hisz mindaddíg míg a Föld kerek, mi maradunk rockerek;)

2013. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gangnam style egy szar ezt 10 ből 9 ember megmondja csak egy hétig volt ennek a "gyönyöre" de ennyi hiába nézték meg sokan én is megnéztem 2-szer. A Lady Gaga meg Flour meg ezek mind futtatva vannak. Kérdem én mikor lesz az amikor ezek 25-30 év magaslatából megtöltenének valami koncert helyiséget?
2014. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!