Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen eltűnt az önbizalmam,...

Teljesen eltűnt az önbizalmam, hogyan szerezhetném vissza? :$ 14/L

Figyelt kérdés
nemsokára 14 leszek és sajna semmi önbizalmam. pedig nagy szükségem lenne rá nagyon... :$ depressziósnak érzem magam, néha vagdosom is magamat, szociális fóbiám is van, néha totál bepánikolok minden kis apróságon.. :$ félek emberek közé menni, beszélgetésnél is mindig rohadtul zavarban vagyok. (bocs a kifejezesert).... ezekrõl meg rajtam kívül senki nem tud, a családom csak annyit, h nehezen barátkozok. na de talán, ez nem is lényeg, csak félek, hogy kárt teszek magamban vagy valaki másban. mert gyakran vannak öngyilkossággal és gyilkolással kapcsolatos gondolataim. igazi barátokra sem tudok szert tenni, néha annyira ideges leszek és összezavarodom, h sírva fakadok. nincs lehetõségem ezeket megbeszélni senkivel, még pszichológussal vagy ilyesmivel sem, mivel senki nem tud semmirõl így biztosan nem küldenek sehova. hogyan tudnék magamtól változtatni? félek, hogyha elmondanám valakinek akkor nagyon haragudnának rám...

2013. szept. 8. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős érzés . Én 15 vagyok de szerencsére leglább egy ember van akit nevezhetek barátnak !

Én se szoktam ezeket senkinek elmondani , sokan alig tudnak rólam valamit ! Nekem ajánlottak ismerősők pszichológust , de volt aki meg viszont lebeszélt erről mert sokan nem is tudnak segíteni .

Nagyaon szívesen megismernélek és ha tudok akkor szívesen segítenék neked !

2013. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!