Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet úgy élni egy érzelme...

Gábor1992 kérdése:

Meg lehet úgy élni egy érzelmet hogy az ellentettjét az ember nem tapasztalta még és utána sem fogja?

Figyelt kérdés
Pl: ha biztonságban érzi magát az ember, akkor honnan tudhatná hogy milyen az, ha előtte nem félt? vagy lehet valaki úgy szerelmes hogy előtte nem volt sosem magányos és a szerelem elmúlhat úgy hogy utána sem lesz magányos? Létezik olyan hogy egy ember egész életében csak egyfata lelkiállapotban van és az érem másik oldalát még csak elképzelni sem tudja hogy milyen?

2013. szept. 9. 00:14
 1/1 anonim válasza:

egy kicsit összezavarodtam, annyi kérdést írtál.

A szerelemmel együtt jár az elmúlás is, de nem feltétlenül leszel magányos utánna. de lehet valaki kapcsolatban, és azt hiszi szerelmes, de mégis magányos.

ezek szerint te soha sem voltál búskomor, mindig boldog voltál, és biztonságot éreztél? érdekes amit írsz,mert az életben az a normális, ha az ember megéli mindkét állapotok, hol boldog, hol melakólikus. Az érzelmeket meg kell élni, és ha önmagadban megtalálod a biztonságodat, de nincs mondjuk párkapcsolatod, attól még nem leszel magányos. A szerelemben elvész az ész, szárnyalsz, minden sokkal szebb és tökéletesebb. Ha a kérdésed arra célzott hogy úgy érzed szerelmes vagy, de ismeretlen az érzés, hát nem hinném, hogy bármitől is félned kellene, mert szerintem csak az az ember éli meg egyoldalúan az életét, akik racionálisan közelítenek az élethez, és a kapcsolatokhoz. Bátran ismerd meg az érem másik oldalát, hidd el, hogy szükséged van rá:)bármi is legyen azon a másik oldalon!remélem valamit tudtam segíteni.

2013. szept. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!