Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A Neptun használatakor, vagy...

A Neptun használatakor, vagy bármi más hivatalos dolog hasznáalatok miért félek? Bármi hétköznapi dolgot csinálok, gyorsan ver a szívem, félek oylankor is, amikor nem is bánthat senki, mert nincs körülöttem senki.

Figyelt kérdés

26 éves egyetemi hallgató vagyok, fiú

msc-vel küzdök, olyan szerencsétlennek érzem magam


2013. szept. 9. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez sajnos nem normális dolog. Az élet ügyintézésből áll, ezt meg kell szokni, különben becsavarodsz.


Sokan csak az egyetemen tanulják meg amúgy, úgyhogy lemaradva nem vagy, de direkt dolgozz azon, hogy ez elmúljon.

2013. szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szorongásos neurózis.

Pszichológushoz kellene fordulnod, hogy megtanítson jó technikákra, amikkel feloldod ezeket a szorongásos állapotokat.

2013. szept. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szorongás ami kezeltetni kellene Nehogy esetleg pánikbetegség alakuljon ki.
2015. márc. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!