Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas az életem mit tegyek?

Unalmas az életem mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagy egy nagyobb faluban élek sosem voltak barátaim leszámítva azt az egy két embert kivel egy iskolába jártam...Ez néha elég nyomasztó...Én hajlamos lennék az ismerkedésre ,de gyakran csak ki vagyok csúfolva az egyik eléggé látszodó betegségem miatt.(Nagyobb a fejem a kelleténél és ezért érnek negatív szavak,ami a neurofibrematózis kísérője.Napi teendőim:csak szinte egész napi gépezés...Most nem járok suliba arcidegbénulás miatt,de akkor is valamikor az unalomtól sírhatnék...Akkori programjaim iskola hazajövök alvás gép egész estig:(Már unom...szeretnék barátok:(Szerintettek?
2013. szept. 9. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha majd újra mész suliba akkor valakivel mindegy kivel barátkozz össze aki ki szok járkálni a faluba és te menj vele aztán megismerkedsz a barátaival... Amúgy ha a "nagy" fejedet bántják akkor mond nekik, hogy "nagy a fejem több az eszem" vagy ha olyan őrült osztálytársaid vannak akkor azoknak "nagy a fejem? tiéd meg kicsi ba___ meg"
2013. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!