Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire unalmas, átlag alatti...

Ennyire unalmas, átlag alatti lenne az életem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi munkatársam és már nagyon kiakaszt. Már úgy érzem sokszor, h teljesen szar, unalmas az életem. Mert az övé -ő szerinete - az átlagos. Eljön dolgozni, felesége is, gyerekek iskolában (már 15-20 évesek). Délután mindenki otthon, közös vacsi, aztán együtt biciklizés, rokonlátogatás. Másnap feleség aerobick, addig gyerekek+a párjuk+ apa biciklizés vagy mozi, színház vagy más program. Hétvége: rokonlátogatások ők ide vagy fordítva -több rokon is/hétvége, fürdés vmelyik gyógyfürdőben, nagyon távoli (300-400 km-re élő)rokon meglátogatása, egyéb éppen "futó" program bármelyik városban. Állandó jövés-menés. Minden megünneplése (bárkinek szüli-névnapja, ballagás, ez-az hatalmas felhajtás). Nyáron ezekhez hozzájön: 3X min. 1 hetes nyaralások, ahol ott az egész rokonság kb. 20 fő min.

Ezzel ellentétben én ha hétköznap hazamegyek a melóból párommal vagyok otthon tv-zünk vagy netezünk, vagy én hetente 2X futni járok. Hétvégén ugyanez, mondjuk havonta 1X elmegyünk vhova. Nyaralni meg egyszer voltunk kb 7 éve 5 napot belföldön.


2013. ápr. 10. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy unalmas-e azt csak Te tudhatod. Te érzed, hogy unatkozol-e :) De átlag alattinak nem mondanám. Én ismerek ennél "unalmasabb" embereket is. pl? én még még futni se járok, max nyáron ha jóidő van akkor megyek valamerre...
2013. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem unalmas az életed :) Amit a kollégád csinál, az igényel egy bizonyos fokú anyagi kötetlenséget is. Hidd el, átlag magyar család nem jár el 3-400km-es helyekre el csak úgy hétvégente. Persze vannak, akik igen, nekik ez a kellemes. De szerintem te is élvezed, ha a pároddal lehetsz, még ha tvztek is, vagy mást csináltok. Havonta ti is eljártok valamerre, tehát ti sem punnyadtok egész életetekben a szobában :)

Ha viszont Te magad érzed úgy, hogy ez neked nem jó így, akkor változtass, ne azért, mert egy jöttment kollégád nagyra tartja a saját "tökéletességét" :)

2013. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!