Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoltatok már arra, hogy...

Gondoltatok már arra, hogy észre venné-e valaki ha eltűnnétek?

Figyelt kérdés
Most komolyan.. Voltak már ilyen vagy ilyesmi gondolataitok? Ha bármilyen okból lelépnétek, eltűnnétek..

#uwiegttfb
2013. szept. 9. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Talán a NAV-nak feltűnne... :/
2013. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én is a Nav-ot akartam mondani :D


Szerintem nálad volt már,hogy észrevették,szóval ne agyalj ezen!

2013. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Én nem vagyok aktív a neten se nagyon meg máshol sem. Nem is hiányzom a kutyának se :D Meg is halhatok, azt is leszarom :D
2013. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam. Amikor nagyon magam alatt vagyok, akkor úgy vagyok vele, hogy nem hiányoznék senkinek. De aztán belegondolok, hogy vannak barátaim, párom, családom, és hülye vagyok, hogy ilyesmi akár csak az eszembe jutott.
2013. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
14: nekem még barátnőm sincs, aki megértene. barátom igazi egy sincs, csak pár közeli haver. teher vagyok az embereknek, senki sem szeret.
2013. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
öö nem igazán, mert egyedül lakok szóval még a szüleimnek se tűnne fel. ha mondjuk meghalnék és úgy 'tűnnék el', akkor a szüleimnek 'feltűnne'. mást nem igazán érdekelne, sose szeretett senki (és ezt most nem antiszoc-ságból mondom, tényleg így van).
2013. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor tegyetek azért, hogy szeressenek.
2013. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Maximum a családom,mivel még velük lakom. Mások nem hinném,hogy észrevennék. Irgyelem azokat,akiknek nem venné észre senki,úgy én lazán öngyilkos lennék :D
2013. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ez milyen gáz...Ha valaki szomorú vagy magányos már rögtön antiszocnak kell hinni.....-.- Degáz volt itt az egyik válaszoló :) Kitartást emeberek <3 !
2013. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy utolsó! :D
2013. szept. 12. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!