Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyan ember volt belétek szerelmes, akiről nem is gondoltátok volna?

Figyelt kérdés
Mert nem mutatta ki, csak később tudtátok meg.
2013. júl. 30. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,most mondta meg pont a héten,kb 5-6 év elteltével.De akkor anno jelét sem mutatta.Sajnos...
2013. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nevezném szerelemnek,de volt már,hogy nagyon meglepődtem,hogy egy lány barátom azt mondta,hogy simán lehetne több is,ha rajta múlik.
2013. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen volt. Csak én hülye túl későn vettem észre.
2013. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

két olyan barátnőm volt, akikről később kiderült, hogy évekkel korábban szerelmes volt belém ... az egyik nekem is tetszett, de fogalmam sem volt róla, hogy naponta figyel és ábrándozik, a másikat pedig nem ismertem, és ő is szintén naponta figyelt és reménykedett :)

(egyik a munkahelyéről, a másik a gimiből)

2013. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rosszul írtam: nem később derült ki, hanem amikor később összejöttünk akkor árulták el
2013. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt anno pár éve egy srác, aki elhívott mozizni egyszer. Előtte is már párszor elmentem vele sétálni meg stb, de én csak barátként kezeltem. Akkor döbbentem rá, hogy a mozizást is máshogy értelmezte, mint én, mikor a film után megpróbált átkarolni :D


Azt nem mondom, hogy nem gondoltam volna, mert végül is nem mondta el, de nagyon egyértelmű volt a reakcióiból és abból, ahogy rám nézett mindig, hogy szeretett.


Elég kellemetlen volt.

2013. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz képes, hogy mennyi pasi próbálkozott már nálam, egy sem volt belém szerelmes. Volt valaki, akiről azt hittem, hogy igen, de nagyot tévedtem.
2013. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak olyan, h nem volt belém szerelmes a lány, csak megjátszotta.
2013. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen,a jelenlegi párom.


Mikor megismertem,barátok lettünk,próbáltam leplezni az érzelmeit felé,mert úgy gondoltam,egy magamfajta lányba sosem fog beleszeretni,és láss csodát,mégis,van amikor

a mai napig nem hiszem el,de azóta is együtt vagyunk :)


21/L

2013. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Ja. Egy nagyon csendes lány volt. 1,5 év után derült ki, de engem mindig is hidegen hagyott úgy, mint nő. Szerinte nekem egyből látnom kellett volna, hogy mi a helyzet, mert, hogy ő elpirult amikor rám nézett.


Amennyi nő elpirult már, mikor rám nézett... A fél világ szerelmes belém ennyi erővel. :D

2013. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!