Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, minden fiatal,...

Úgy érzem, minden fiatal, főleg a fiúk, már ránézésre elkönyvelnek egy nyomorék senkinek, lehet ennek az érzésnek valóságalapja?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálok beszélgetni valakivel, vagy csak kérdeznek valamit, és én válaszolok, utána olyan furcsán reagálnak rám. Ha megkérdeznek valamit, és én válaszolok rá, nem az van, hogy megköszönik aztán rendben van, hanem semmit se reagálnak, mintha néha nem is értenék meg amit mondok.

Ha valakivel beszélgetni próbálok, az is elég furcsa velem.

Meg olyan, mintha megvetően tekintenének rám, mindig úgy érzem, ha elmegyek fiatalok mellett, hogy ezek is biztos nyomoréknak néznek.

Tényleg nyomoréknak tarthat mindenki, vagy csak beképzelem?

És mit tegyek mindezek ellen? Szeretnék teljes értékű ember lenni, ahogy mindenki más.


2013. szept. 10. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F vagyok
2013. szept. 10. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetemre járok és látok nap, mint nap jó pár olyan embert, akit akaratom ellenére, minden ok nélkül egyszerűen a külseje, tartása, kisugárzása alapján nyomoréknak tartok és eszembe sem jutna szóbaelegyedni vele. Ilyenkor mindig szomorú leszek, mert nem ismerem és ilyen látszólagos dolgok miatt "ítélem el". Minden esetre és normálisan beszélek mindenkihez, aki hozzám szól.

De akiket én nyominak tartok, azoknak nem szívesen lennék a helyükbe, szerintem általában ők nem tudják magukról.

2013. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a baj, eddig nem nagyon tudtam mi az igazi bajom, de ráébresztettél, mivel most jöttem rá, ezért nem tudok válaszolni, de amilyennek látjuk magunkat, valószínűleg olyanok is vagyunk, lásd egyéninek magad, ne nyomoréknak és az is leszel. Szerintem..
2013. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!