Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehetne tenni ez ellen a...

Mit lehetne tenni ez ellen a gátlásosság, szégyenlősség ellen?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni egy lánnyal, de egyszerűen nem tudok hozzászólni, amikor barátnőivel van, vagy más osztálytársaival, múltkor addig eljutottam, hogy amikor egyedül ment az udvaron, leszólítottam, és megkértem hogy ismerkedjen velem, de azóta megint...és így egy teljes napot hozzá se szóltam, mert amikor el tudnám érni, akkor társaival az osztályteremben van, és egyszerűen mintha nem mernék bemenni, leszólítani...attól tartok, hogy elzavar, vagy az ismerősei égetnek be, vagy bármi ilyen. Egyszer régebben volt egy lány, akivel az osztálya előtt kezdtem el ismerkedni, és röhögtek rajtam, a lány viszont kedves volt, igaz ez még általánosban volt, ez meg gimi...de egyszerűen nem...pedig sűrűn látom, megy át másik terembe, terem előtt vár az osztályával meg egyéb...de ha nincs egyedül, befagyok, vagy jön szembe egyedül, de siet, akkor is, mert azt gondolom elküldene a sietés miatt, vagy észrese venne, pedig tudom, hogy akkor sem törne össze a világ, mert mindenki él át elutasításokat, de nem tudom hogy kéne kezelnem a gátlást.

Annak is örülök, hogy múltkor le tudtam szólítani.

17/f



2013. szept. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ez ellen semmit nem tudsz tenni. amit meg lehetne,az nem biztos ,hogy tetszene a kiszemeltednek...
2013. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:(
2013. szept. 11. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Max rá irsz facebook-on és ott megbeszéltek a találkát, pl.: elhívod fagyizni és ott nyugodtan elkezdhetsz vele beszélni.
2013. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég ritkán van facebookon...valahogy inkább mégis lebirkózom ezt, általánosban végül is ment egész jól, csak le lehet ezt győzni, nem akarok ez miatt elveszteni semmilyen lehetőséget egy jó kapcsolatra.
2013. szept. 12. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!