Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Folytassam...

Mit csináljak? Folytassam vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

1 hónapja elkezdtem hiphopra járni, csak egy baj van vele. hogy nem esik útba sehogy.

suliból megyek, de onnan is fél óra.. hazafele 1.5 (teljesen a suliig vissza kell mennem)


nagyon szeretem, csak kezd elmenni a kedvem az utazás miatt..


késöbb mindenképpen abba kell majd hagynom, mert csak ez az időpont jó nekem.. és ha folytatni akarom kell majd másik tánciskolát keressek, csak az a jó ebben, hogy nagyon nagy neve van..


közelebb már kerestem, de azzal az a baj, hogy suli után 2 órát kell várnom, vagy haza mehetek, de egyből vissza..


mit mondotok? most vagy késöbb?


2009. nov. 3. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Látom nem nagyon érkeznek válaszok. :)

Szerintem ha még csak most kezdted, akkor maradj annál a sulinál ahol most vagy, mert jobban tudsz fejlődni. Nem hiába van "nagy neve". Később pedig átmehetsz másik tánciskolába és lehet, hogy akkor már az időpont is jobb lesz, mert elvileg szokták változtatni. ( nálunk legalábbis ... mondjuk én kézire járok :D )


17/F

2009. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mármint kézilabdára :D


előző voltam

2009. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Sztem mindenképp folytasd! Végülis ha szereted, akkor ennyi áldozatot lehet érte hoznod. Én általános első óta úgy vagyok, hogy mindenhova rohangálok különórákra (zongoraóra, énekóra, angol tanár, kosár, társastánc) és én is messze lakok a sulitól. Ne hogy már bánkódj amiatt, hogy de messze van jaj! Én tökre élvezem, hogy addig se otthon kell tanulnom, hanem mondjuk buszon hallgathatom a zenét, vagy sétálhatok.

2009. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytasd.
2009. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!