Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok szép /tudom ez már...

Nem vagyok szép /tudom ez már sokszor fel kerül, de én is a saját oldalamról szeretnék "segítséget" kérni/?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta piszkáltak, csúfoltak a testalkatom miatt. Nem vagyok egy nádszár vékony, de egy krumplizsák sem vagyok. Végül is egész 8 éven keresztül hozzám vágták az osztálytársaim hogy ronda vagyok, csúnya vagyok meg hogy ragya képem van (szó szerint.) Sajnos elégé pattanásos az arcom pedig kezelem. Egyszer eltűnnek máskor pedig csak úgy felbukkannak (aminek okát tudom mert lány vagyok). Végül itt van a középsuli. Eddig jól el voltam, de ismét jönnek a kicsi apró beszólások és miért? Mert teltebb vagyok (ezalatt úgy értem hogy van derekam, formás hátsóm és igaz a combom "húsosabb" attól még nem egy csirkecomb lábaim vannak) Az egyik beszólás pl: Fuss disznó.

Ekkor elgondolkodok, hogy miért nem disznózzák le azt aki tőled nagyobb darab.

Szögletes de kicsit kerekded arcom van és sajnos sehogyan áll a hajam. Rövid (a hosszabb haj sokkal rosszabb volt) hajam és az praktikusabb számomra. Méreg zöld szemeim vannak (nagy szemek), telt de nem széles a szám. Mindig olyan mintha szomorú lennék az orrom rendben van szerintem. Széles vállaim vannak sajnos. (167 cm magas vagyok) Ha sminkelek akkor alapozó meg szempilla spirál (suliba). Még ha azé tartanának csúnyának hogyha nem lenne elől semmim azt meg érteném de van (már bocsánat, hogy le írom) Kezdek bele fáradni, hogy minden honnét (igen még a saját 8 éves öcsém is csúnya képüzött nekem) azt hallom hogy disznó vagyok, ragya képem van vagy bármi más utalás ilyenre. Miért teszik ezt szerintetek? (Nem vagyok egy buta személy ellenkezőleg! Jó tanuló vagyok) Mit csináljak, hogy békén hadjanak?


2013. szept. 13. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lefogyni próbáltál már?
2013. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam. Volt mikor 6 kilot le is adtam ügyesen de akkor meg annyira fáradtnak, erőtlennek éreztem magam, hogy még a szüleim is megjegyezték pluszba még hogy nagyon be volt esve az arcom.
2013. szept. 13. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszul csináltad! Jobban figyelj arra, hogy mit esszel! Ha megfelelően csináltad volna, akkor ilyen fáradékonyságod nem lett volna, hanem minden reggel fitten ébredtél volna! :)

Nézz utána picit jobban a dolgoknak! Jó sportolást, szép alakot neked! ;)

2013. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen :D
2013. szept. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!