Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Világ életemben kritizáltak,...

Világ életemben kritizáltak, még most is azt teszik, és rászoktam, hogy én is ezt teszem. Saját magamat, és a környezetemben lévőket is idegesíti ez. Veletek volt ilyen? Hogy lett vége?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen képet meglátok, a kettő közül valamelyik jut eszembe: húúú de szép, olyan akarok lenni, mint ő, vagy: úristeeen, de csúnya és sovány, és ilyen és olyan...

2012. okt. 31. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Le akarsz szokni? Önmegfigyelés a megoldás.
2012. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÉS az milyen?
2012. nov. 1. 11:00
 3/3 anonim válasza:
Hát figyelj, Én is pont ilyen vagyok és mongyuk az én módszerem tényleg bevált h megkéred a legjobb barátodat h vele csinálod ezt akk rugjon seggbe, de ne értsd félre! Olyan értelemben hogy állítson le és nézz méjen magadba ha ezt elköveted és szép lassan leszoksz róla. (Ha ezt nem tartod be akk úgy fogsz leállni, h már elvesztetted a barátaidat) Ajánlom nagyon gyorsan legyél kedves különben egyre bunkóbb leszel.. Na hajrá!! ;)
2012. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!