Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogalmam sincs, hogy miért...

Fogalmam sincs, hogy miért vagyok depressziós?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gyakran szeretek egyedül lenni. Mostanában szűkszavú vagyok, kevesebbszer szólalok meg. Munkahelyen ritkán szólalok meg. Otthon is inkább vagyok. Senkivel sem szeretek beszélgetni. Egyre inkább levert vagyok. Nem találok semmi jót az életben. Úgy érzem, hogy semmi új nincs a nap alatt. Minden unalmas, az összes napom szürke. Egyre nagyobb az alvási igényem is. Semmihez sincs kedvem.

2013. szept. 13. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy depressziós. A depressziósok amikor ilyen állapotban vannak nem gondolják azt, hogy betegek vagyis, hogy depressziósok. Szerintem a te bajod, hogy nincsen olyan barát az életedben akivel feldobhatnátok az életeteket, hogy ne legyen ennyire unalmas. Keress egy barátot akivel el tudsz lenni és ő is veled és járjatok el ide oda, szórakozzatok.
2013. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napéjegyenlőség válasza:
Ne felejtsük el a célokat sem. Ha nincsenek céljaid amikért teszel nap, mint nap, ne várj semmi jót szvsz. Ezzel nekem is szembesülnöm kellett.
2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!