Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha huzamosabb ideig b@szogatna...

Vad-Ász kérdése:

Ha huzamosabb ideig b@szogatnak (4 éve) akkor van esély arra hogy depressziós vagyok (esetleg leszek) _?

Figyelt kérdés

Már akkor rosszul érzem magamat mikor a suliba kell mennem.

Minden napom ugyanugy telik el ideegeskedek egész nap.

Étvágyam már megint alig van.

Ujból foglalkoztat az öngyilkosság gondolata(minden másnap esetleg minden nap)

Az osztályban kiközösitettek mikor semmi okuk nem volt rá.

Már nem is szeretek emberek közelében lenni,hanem inkább elmegyek pár méterrel arrább és próbálok nyugodt maradni(melyet csak egy kis metallal és rockal tudok elérni,az is csak adig amig szól a fülemben a zene).

15éves Fiu VAGYOK.

:(



2013. jún. 10. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:

azt lehagytam hogy: -Alig van pár barátom

:(((

2013. jún. 10. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Csendes vagy azért ilyen g ecik meg mert ilyen helyen élsz az is közbe játszik. Én is ilyen voltam azért tudom.
2013. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebből ki kell keveredned.

Kszard le mindenkit és érezd jól magad. Had cseszegessenek. Azért teszik, mert látják, hogy felveszed a dolgokat. Ha lepörögne rólad, akkor mással csinálnák.

A gondolataidon változtass. Ha érzed, hogy zavart vagy rosszkedvű, hessegesd el a gondolatodat, és érezd jól magad.

Mások ezt, vagy azt mondanak az emberre, ami lehet sértő is. De nem szabad felvenni, mert akkor még 90 évesen se szólsz senkihez. Nevess velük, neves ki magad! Önírónia néha jót tesz.

Eszebe jutott egy vers.

Egy gondolat bánt engemet,

egy gondolat bánt engemet,

a sajátom! :)

2013. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem foglalkozok veluk akkor odaonnek,vagy ha elmegyek akkor utannamjonnek es foytatjak,vagy elkezdenek kotozkodni.
2013. jún. 11. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom,milyen,de gondolom, 8.-os vagy,már alig van egy pár nap az iskolából,valahogy kibírod,jövőben úgy is más osztálytársaid lesznek.
2013. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem 8.os vagyok,ha nem kozepsuliban elsos...
2013. jún. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!