Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak szerintem szörnyen...

Csak szerintem szörnyen éretlen az, aki érettebbnek tartja magát a koránál?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ a korosztálytól de ha arra gondolsz h valaki mondjuk azzal tölti az idejét h művelődik.


Tehát szépirodalmat olvas, nyelvet tanul,komolyzenét hallgat, olyan filmeket néz ami nem van értelmes érdemi mondanivalója, nem csak egy mészárszék az egész. Nem kever össze történelmi eseményeket, mint egyik ismerősöm aki szerint Petőfi 56-os forradalmár volt.


Mindezt a melyik szerencsétlen celebbel mi van pl Sp-nek milyen albuma jelenik meg holnap ?

Melyik tv-s agybutító showban mi történt Éjjel - Nappal Budapest és társai.

Ha a szókincse nem csak a b megböl meg az anyád című beszolsáokból áll. Hanem ismeri azt h kérem meg köszönöm és nem állat mondára viselkedik mint némely általános v középiskolai társaság.

Nem attól érzi menőbbnek magát ha agyonver valakit.

Nem szokott lerészegedni minden hét végén mint mások...


Na ha egy ilyen ember tartja magát érettebbnek az előbb említett többségnél szerintem az nem "szörnyen éretlen".

Csak egyre kevesebb van belőle.

2013. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Olyan filmeket néz aminek van értelmes mondanivalója"
2013. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, igen, teljesen igazad van. De sajnos a többség aki ezt hangoztatja, nem ilyen.
2013. szept. 14. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég szétnézni itt az oldalon, mikor a kis fruskák kiirkálnak kérdést róla hogy ők mennyire nem olyanok mint a társaik meg ez meg az, és azt várják hogy itt majd mindenki felmagasztalja őket hogy "fúúú de tényleg, te mennyivel érettedd vagy a korodnál..." de általában pont az ellenkezőjét váltják ki ezzel.

Szánalmas.

2013. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, rátapintottál a lényegre. Főleg ők ihlették a kérdésem.
2013. szept. 14. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Én érettebb vagyok a koromnál.Onnan tudom, hogy míg több hasonló korú társam értelmi szintje, értékrendje egy nagy nulla, és szerintem nem elfogadható, nem értékelhető a viselkedése korához képest, ahhoz képest én bármelyik felnőttel kijövök, tanárokkal is, nem nyalizós vagyok hanem egyszerűen a felnőttekkel meg van az összhang.


Csak elszomorít, hogy kevés ember van, akivel normális dolgokról lehet beszélgetni, nem állandóan a poénkodás meg a röhögés.


Ez van, de hát kinek mi az értékrendje.

2013. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyettérttek.
2016. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!