Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem fontos, mit hogyan?

Szerintem fontos, mit hogyan?

Figyelt kérdés
Nagy változást szeretnék elérni a jelenlegi mostani helyzethez képest, ez mennyi időbe telne, nem érdekel igazából az idő rájöttem, hogy nincs szerepe az én életemben neki...Rájöttem (pl.: ha két hónapja valamit máshogy csináltam volna akkor most jelenleg jobb lenne úgy minden.) Ha időben észre vettem volna, hogy valamit máshogy kellet volna csinálnom akkor most jobb lenne szerintem. Nagyon sok tervem van a változtatáshoz, Szeretnék nyelvet tanulni, erősíteni magam (kivül-belül), stb... Nagyon nagy az elvárás? Az elmúlt 15évben sok átlag felettit éltem meg a családon belül... Ha olyan ember vagy akinek lehet ilyet irni és tud segíteni akkor persze megosztom, hogy mik voltak ezek. Annyi minden van amit leírnák de nem tudom most így össze szedni..

2013. máj. 23. 17:24
 1/1 anonim válasza:
az jó ha vannak terveid céljaid. csak aztán nehogy nagyobb legyen a fellángolásos lelkesedés mint a kitartás.
2013. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!