Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodok csomószor a már...

Miért álmodok csomószor a már halott mamámmal meg papámmal?

Figyelt kérdés

A mama tavaly májusban halt meg tüdőrákban (3hét alatt zajlott le..) a papa meg tavaly decemberben gégerákban (ő több,mint egy évet szenvedett. már beszélni sem tudott,csak ha odatartott vmit a nyakához) Nem egymás házastársai voltak.

Na és mostanában velük álmodok.. mintha még élnének, és semmi se történt volna. Pár napja pl azt álmodtam h a mama (ő volt a papa felesége, (még) él) meg a halott papa itt voltak nálunk és fürödtek meg minden, aztán valahogy "eszembejutott", hogy a mama egy hullával fürdik..:S meg egy hullával lakik:S elég rémisztő volt. a halott mamámmal meg mindig "elmegyünk valahova" álmomban.. Annyira fura és rossz érzés..:S mitől lehet ez?


2009. nov. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

üzennek neked....

leginkább akkor ha történéseket álmodsz meg velük kapcsolatban..

ne félj ettöl nem bántani akarnak.

a te álmaidban jelennek meg mert téged szerettek...

2009. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit kirázott először a hideg ahogy olvastam, de köszike :)
2009. nov. 4. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen akkor?? a dinók szeretnek engem ?? meg zombik is álmomban ??....Többnyire az álom nem megmagyarázható Lehet azért mert stressz hatás ért ,lehet azért mert sokat gondolsz valakire,lehet azért mert sokat gondol rád az a valaki.
2009. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg azért mert hiányoznak neked...
2009. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!