Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? Fontos. Xd (Keppel)

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy jól vagy nem...Pontozzatok*.*

Találjátok ki a korom^^ :)


1. [link]

2. [link]

3. [link]



2013. szept. 19. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól 13 de ne izgulj emiatt szerintem
2013. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Cuki az arcod, de az a színösszeállítás :D

12 és 15 közé tennélek :D

Én lány vagyok, de a korod béli kategóriában 10/9 azért mert cuki vagy és nem kened ki magad mint a kamasz piták mostanában.

2013. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi,tényleg 13 vagyok :D
2013. szept. 19. 18:07
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ezt a kabátot, kalapot meg sminket felejtsd el... de megnéznék egy képet simán nadrág-póló és smink nélkül.. (mármint nadrág-pólóban vagy, és nincs rajtad smink:D nem ruha és smink nélkül:D bár akár...:D)
2013. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Utolsó/nincs rajtam smink :D

Mi gond van a kabáttal?(Bőr)

és a rapper kalappal XD

2013. szept. 19. 18:22
 6/18 anonim ***** válasza:
nem vagy csúnya csak ne pózolnál így, főleg az elsőn az a szájhúzás eléggé, khm, ribis, de egyébként kis aranyos.
2013. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Pontozzanak le azok a pedok, akik most azt remélik, hogy kapnak ezért cserébe a csajtól egy meztelen képet, de szerintem (lehet az a baj, hogy nyíregyi gyerek vagyok, itt sok ribi) nem vagy egy nagy szépség.

Én aranyosnak sem mondanálak, mert egy aranyos lány, nem próbál ilyen vagánynak tűnni.

Az én őszinte véleményem 6/10.

2013. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus csitri
2013. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Olyannak tunt, mintha ruzsoztad vagy ajakkiemelo vagy ajakszinezo, vagy valami kence vagy fince... meg ahogy valaki irta, ilyen menõs, es ez nem tul megnyero.. a dzseki lehet eloben jol nez ki, de itt eleg fura... meg a kalap nem kell..

tovabbra 7s tamogatom egy masik egeszalakos kep mutatasat, ahol mashogy vagy oltozve

2013. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na az utolsó válaszolókból látom nem vagyok egyedül akinek nem jössz be. Legfőképp azzal van a baj hogy ennyire elhiszed magadról, hogy vagány/cuki vagy.
2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!