Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki? (képpel)

Hány kilónak nézek ki? (képpel)

Figyelt kérdés

154 cm vagyok :)

Utálom a testalkatom,nagyon aránytalan szerintem. Sokkal többnek nézek ki mint amennyi vagyok valójában,mert nem egyenletesen oszlik el a súlyfelesleg. Eddig 3kg-t adtam le, 3hét alatt. Még 10-15 kilótól akarok megszabadulni.


2013. jún. 30. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. jún. 30. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
65-70 szerintem.. :/ de így nem tudom :)
2013. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ugyanez a magasságom kb és én vagyok 55 kiló, de jóval vékonyabb vagyok.. legalábbis képen úgy tűnik, hogy te több vagy.. egy 60-63-ra tippelek
2013. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hány kiló lehetsz, de azzal a táplálkozással amivel ilyen párnák csücsültek fel rád tönkre fogod tenni magad. Mármint ha továbbra is azt folytatnád. És egy cukorbeteg, PCO-s nő nem túl gerjesztő.
2013. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

60-65,

és azt a bugyit cseréld le!

Mi értelme 2-3 számmal kisebbe passzíroznod magad?

Nem rohadt kényelmetlen?

2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kényelmetlen,ha nincs rajtam bugyi akkor is ilyen alakom van :S Nem azért olyan ronda kilógó a csípőm mert kipaszírozza a bugyi. Olyan minta a felsőtestestem és a lábam külőn életet élne,ott annál a résznél olyan mintha ketté lennék vágva. Csúnya,tudom.
2013. jún. 30. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csúnya, csak ma mást találunk esztétikusnak általában. Meg hát nem egészséges. Ezért kell változtatnod, úgy tűnik nagyon jól el is kezdted.
2013. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60-62 kg
2013. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!