Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én esküszöm, nem vagyok...

Én esküszöm, nem vagyok tehetséges semmiben. Írnátok olyan tevékenységeket, amiben az emberek jók szoktak lenni? (Én már minden eszembe jutót átvettem, de tényleg semmi se megy, hátha valaki még tud mondani valami újat)

Figyelt kérdés

Régebben azt hittem, hogy jól tudok írni, de aztán rájöttem, hogy nem. Vagyis elvileg nem vagyok benne olyan béna, de kiemelkedően tehetséges sem.

Mindenhol azt olvasom, hogy "Mindenki tehetséges valamiben". Hát szerintem meg nem, itt vagyok rá élő példaként...



2013. szept. 19. 18:32
 1/4 anonim válasza:
probaltal mar gyöngyöt fuzni, vagy fényképezni, vagy ruhat tervezni... a legbenabb ruhak a legzsirabb... ruhat tervezni isteni mert nincs leszolas..
2013. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kisebb koromban barátnőmmel próbáltunk gyöngyöt fűzni, de nekem a legegyszerűbb minta se sikerült. :D xd Úgyhogy azt inkább nem erőltetném. A fényképezést is próbáltam már, apum tanított is (ingyenfotós egy Rally újságban), de anyum szerint nem tudok fényképezni. Én meg hiszek neki.

A ruhatervezésen is gondolkodtam már, csak az a baj, hogy nincsenek átszabható ruháim, se pénzem, hogy vegyek olyanokat. :/

Mindenesetre azért köszönöm a választ, még mások is nyugodtan írhatnak! :)

2013. szept. 20. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehetségtelen vagy, csak nem bízol önmagadban. Senki sem zseninek született egyből, hanem megdolgoztak érte. Keményen küzdöttek, gyakoroltak míg az átlagnál jobban ment nekik valami. Ha valamit van kedved csinálni akkor légy elhivatott. Az írásnál tapasztalatból mondom, hogy gyakorolni gyakorolni és gyakorolni. 200-300 oldal után már csak nevetni fogsz a kezdeti nehézségeken. :)
2013. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasás. abban nem lehet senki béna csak lusta.


Zenélés. azért a biztonság kedvéért olcsó hangszert válasz.


Sport. a futást sokan választják hobbinak.

2013. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!