Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eldöntöttem, hogy kívül-belül...

Eldöntöttem, hogy kívül-belül megváltozok. Leírnátok a legjobb belső tulajdonságokat, és a legszebb külsőt?

Figyelt kérdés

Külsőnél lehetőleg csak olyat írjatok, amihez nem kell plasztika, mert bár szükséges lenne, nincs rá pénzem. :D

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2013. szept. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sajnálom hogy ezt kell mondanom de az egyik legjobb belső tulajdonságot már elbuktad, mert az az önelfogadás..
2013. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... ha megváltozok, és úgy jó lesz, akkor majd elfogadom magam. :D
2013. szept. 20. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
belső: lény nyitott, közvetlen, kedves, barátságos, tisztelettudó, humoros, lelkiismeretes, ne mondj rosszat másokról, ne pletykálj senki háta mögött, ne közösíts ki senkit, ne vihogj, ne nyalj senkinek, bánj mindenkivel úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled is bánjanak
2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem szabad,ne tedd én sajnos ilyen beállítottságú vagyok és mindenkinek megakarok felelni,ne akarj tömeg lenni ha így törekszel a jóra ugyse fog sikerülni,mert út közbe besűlsz és más attól nem fog jobban szeretni és tese fogod magadat szeretni,teljesen jó úgyse leszel mert az emberek hibáznak....inkább csak légy erkölcsöls,de ne változtasd meg a személyiséged.
2013. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nyitott, közvetlen, és talán a humoros kivételével mind kipipálva. Köszi a választ. :)
2013. szept. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!