Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elítélitek az ilyen embert?

Elítélitek az ilyen embert?

Figyelt kérdés
Lány vagyok... kicsi korom óta csak fiú játékokat vettek nekem, fiús ruhákat, úgy öltöztettek... fiút szerettek volna a szüleim, és nem tudták születésemig a nemem, de fiúként kezeltek... sok fiú megemlíti SZARKAZMUSSAL hogy milyen nőiesen ülök, sétálok, eszek, beszélek, és a nonverbális kommunikációm is férfias. A ruházkodásom még midig fiú ruhákból áll, ezért sokan néznek rám furán, de némelyik fiúnak/férfinak bejön ez. Én ki akarok állni az egyenjogúságért, nem akarok lány lenni. Tesiórán is több pontot kapunk a fiúknál, külön kategória van... nem tetszik nekem ez! Elítélnétek egy teljesen fiús lányt, vagy hogy viszonyultok ehhez a kérdéshez? (Nem vagyok lezbikus)

2013. szept. 22. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem.Csak nem igen kezdenék egy ilyen lánnyal.
2013. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
0%
dehogy nem vagy az de van itt boven ijen mint te majd mindjart meg is keresnek.
2013. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítéljem el? Nem tett semmi rosszat.
2013. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
0%
fődet rá
2013. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
támogatom.
2013. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, de most nőiesebb lettem. Mondjuk engem szerettek a srácok, nem ítélt el senki.
2013. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
*leszbikus
2013. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
figyelj, nagyon sok buta, tàjèkozatlan, priitìv ember van, aki vagy nem èrt meg tèged emiatt, vagy viccet csinàl belole, vagy elìtèl emiatt. na ràjuk egyàltalàn nem szabad se figyelni, se hallgatni! èldd az èleted ùgy, ahogy neked jò, ahogy te jòl èrzed magad! nem lesz egyszeru, de neked kell boldognak lenned a sajàt borodben, ès nem màsok elvàràsainak megfelelni!
2013. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mi az a nonverbális...


Amúgy miért ítélnélek el? Nem szokásom ismeretlenül ítélkezni, aki meg megteszi, az olyan is!

2013. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Ha jól néz ki és belül lány akkor semmi problem. :)
2013. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!